Svěřenci Karla Kruliše nezažívají sezonu dle svých představ. Česká Lípa čeká na vítězství v ligové soutěži již od října. Po restartu soutěže měli Démoni několikrát body na dosah. Nepodařila se jim ale koncovka duelů s Rapidem a FTZS. Poslední zápas sehráli Severočeši s Olympikem a na mělnické palubovce padli 0:5. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Tomáš Fichtner, který za 16 zápasů nastřílel 11 branek a přidal 6 asistencí.

Žabinští Vlci předehráli v průběhu reprezentační pauzy domácí utkání s ústeckým Rapidem. Vyrovnaný zápas nakonec na svou stranu naklonili futsalisté z Brna, kteří za nerozhodného stavu 3:3 přidali dvě trefy. Dvakrát se v závěru duelu prosadil Čeněk Cenek, který zkompletoval hattrick. Na čele produktivity celku trenéra Martina Odehnala se nachází Dominik Havlín, jenž se v probíhající sezóně prosadil střelecky již dvanáctkrát.

Karel Kruliš, trenér Démonů: „Zápas proti nováčkovi soutěže je pro nás velmi důležitý, jelikož se chceme dostat ze spodních vod tabulky. Proto v naší situaci není nic jiného než výhra. Soupeř je teď nabuzený vítězstvím nad Ústím, tak jede do Lípy v klidu a s vědomím, že nemá co ztratit. Pevně už věřím, že zlomíme naši smůlu a konečně zvítězíme.“

Michal Letzel, předseda Žabinských Vlků: „V minulém zápase jsme konečně zvítězili, když jsme v souboji nováčků se štěstím přetlačili ústecký Rapid. V České Lípě musíme ale předvést lepší, a především taktičtější výkon, jedině tak budeme mít naději na případný úspěch. Domácí tým nebude po sérii zápasů, které mu výsledkově nevyšly, chtít rozhodně nic jiného než naplno bodovat. Ani my se však nechceme domů vracet s prázdnou, bude to zajímavé utkání.“

________________________________________________
FC Démoni Česká Lípa - Žabinští Vlci Brno
PÁ 20:30 | MSH Č. Lípa
živě YouTube

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.