Parta kolem Radima Pouzara doma vzdorovala Spartě, se kterou nakonec prohrála 4:6, pak si takticky vyspělým výkonem podpořeným skvělými zákroky brankáře Štefana Beránka vybojovala tři body proti České Lípě. „Bylo to pro nás důležité vítězství,“ pochvaluje si kapitán Radim Pouzar a neskládá zbraně ani proti aspirantovi na titul. „Budeme bojovat,“ slibuje. Dvěma góly se proti Démonům blýskl Jakub Hric, svojí jedenáctou brankou zpečetil zisk tří cenných bodů nejlepší střelec Jihočechů Petr Benát. 

Interobal doma ve středu potvrdil své vysoké ambice a přehrál Spartu 5:1, když se o branky podělilo hned pět hráčů. Tomáš Vnuk dotáhl na čele ligových střelců slávistu Davida Jošta s dvaceti dvěma brankami, jen o jednu méně má jeho reprezentační kolega Michal Seidler. Trenér Marek Kopecký byl po zápase v dobré náladě. „Jsem spokojen s přístupem k utkání. To, co jsme si před zápasem řekli, tak kluci splnili do puntíku. Ani k tomu nemám víc, co říct, kluci to odehráli tak, jak měli.“ Dokladem pohody v týmu je i to, že Lukáš Rešetár vstřelil už 100. ligový gól Plzně v této sezoně.

Radim Pouzar (Dynamo PCO České Budějovice): „V pátek přivítáme doma Plzeň. Opět budeme mít jediný cíl a to, že budeme chtít hosty co nejvíce potrápit. Budeme se snažit pozorně bránit a vyrážet do rychlých protiútoků. Musíme být maximálně koncentrovaní, protože Plzeň je schopná každé naše zaváhání tvrdě trestat."

Marek Kopecký (trenér Interobalu Plzeň): „Neočekávám vůbec nic jednoduchého. My vždycky po takových zápasech, kdy hrajeme s těžším soupeřem, a ještě předvedeme dobrý výkon, následně proti slabším soupeřům povolujeme a nejsme tak koncentrovaní. Určitě už v hráčích i kulminuje únava, takže v pátek zase dostanou šanci kluci, kteří proti Spartě nehráli. Musíme ten zápas ale bezpochyby zvládnout za tři body a potom si na dva týdny od sebe odpočineme (smích).“

_________________________________________________
SK Dynamo PCO České Budějovice - SK Interobal Plzeň
PÁ 19:00 | SH Lokomotiva ČB
živě na YouTube

Profil haly

Lokomotiva ČB

Více
Adresa Třebízského 1044/1, 37006 České Budějovice
Kapacita 200
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

PŘED ZÁPASEM: Poradí si oslabená Sparta s Libercem?
PŘED ZÁPASEM: Poradí si oslabená Sparta s Libercem? 11.04.2021

Dvěma utkáními dohraje Sparta v pondělí a v pátek základní část 1. FUTSAL ligy. Nejprve přivítá v domácí hale FTZS Liberec, v posledním kole pak zavítá do Teplic. Proti Liberci nebude zdaleka kompletní a hosté toho budou chtít využít.

PŘED ZÁPASEM: 1. FUTSAL liga nespí ani v době reprezentační přestávky. Rapid přivítá Žabinské Vlky
PŘED ZÁPASEM: 1. FUTSAL liga nespí ani v době reprezentační přestávky. Rapid přivítá Žabinské Vlky 09.04.2021

V sobotu v 18:00 se v ústecké hale odehraje 22. kolo nejvyšší futsalové soutěže. Žabinští Vlci v posledním zápase sezony zajíždí na sever Čech. Rapid má před sebou ještě dvě utkání a při dvou vítězstvích by mohl přeskočit v tabulce právě brněnský celek.

SOUHRN TÝDNE: O vítězi základní části je rozhodnuto. Z první pozice jde do play off Plzeň
SOUHRN TÝDNE: O vítězi základní části je rozhodnuto. Z první pozice jde do play off Plzeň 05.04.2021

Zápasy každý den. Takový byl jízdní řád 1. FUTSAL ligy před reprezentační přestávkou. Do čtvrtfinále play off zbývá odehrát jen šest soubojů, ale veškeré tajenky jsou rozluštěné. Základní část vyhraje poprvé v historii SK Interobal Plzeň.