Program 1. FUTSAL ligy – 4. únorový týden

SK Slavia Praha – Svarog FC Teplice 3:5 (2:3)
Branky: 4. Ševčík (Ostrák), 19. Leovski, 25. Ostrák (Ševčík) – 2. Claudio, 17. Guti, 20. Adriano (Deco), 38. Adriano, 40. Salla (10m pk).

SK Olympik Mělník – FC Rapid Ústí n. L. 5:4 (2:2)
Branky: 5. Šustr, 14. Šustr (Lehner), 27. Hrdý (Kalabis), 28. Šup, 40. Šup – 3. Výborný (Jelínek), 15. Zajíček (Rozboud), 25. Rozboud, 39. Výborný (Jelínek).

FK Chrudim – FTZS Liberec 8:2 (4:1)
Branky: 6. Felipe, 11. Yuri (Felipe), 12. Éverton (Doša), 20. D. Drozd (Éverton), 24. Yuri (Litviněnko), 26. D. Drozd (Yuri), 35. Felipe (Litviněnko), 39. Yuri (Slováček) – 5. Henzl (Vobořil), 27. Šisler (Baláž).

SK Dynamo PCO České Budějovice – FC Démoni Česká Lípa 3:2 (1:0)
Branky: 4. J. Hric (Hrbáč), 28. J. Hric (Sláma), 37. Benát – 35. Hrubý (pen.), 37. Rott.

SK Interobal Plzeň – AC Sparta Praha 5:1 (4:0)
Branky: 5. Vnuk, 8. Seidler (Holý), 13. Rick (Vnuk), 19. Buchta (Vnuk), 35. Rešetár – 39. Kozár (vla.).

SK Dynamo PCO České Budějovice – SK Interobal Plzeň 2:11 (0:6)
Branky: 33. Sláma (D. Hric), 34. Pouzar (D. Hric) - 2. Holý (Vnuk), 3. Vahala (Kozár), 7. Kozár (Vnuk), 12. Šrajt (Künstner), 16. Holý (Vnuk), 20. Zdráhal (Šrajt), 21. Holý (Vnuk), 27. Vnuk (Holý), 31. Vnuk (Holý), 39. Holý (Rešetár), 39. Štrajt (Vnuk).

SK Slavia Praha – FC Rapid Ústí n. L. 5:5 (3:2)
Branky: 15. Vaktor (Sláma), 18. Sita (Jošt), 20. Jošt (Záruba), 32. Ševčík (Ostrák), 32. Záruba (Jošt) – 3. Tichý (Jelínek), 7. Zajíček (Čapek), 21. Jelínek (Tichý), 22. Jelínek (Tichý), 23. Rozboud.

Svarog FC Teplice – FK Chrudim 2:0 (0:0)
Branky: 28. Deco (Guti), 40. Paulinho.

SK Olympik Mělník – FC Démoni Česká Lípa 5:0 (2:0)
Branky: 1. Kalabis (Hrdý), 3. Moravec, 39. Žežulka, 40. Hrdý, 40. Nedostup.

Žabinští Vlci Brno – Helas Brno 2:9 (0:5)
Branky: 24. Mezník (Hromek), 25. Starý (Pšurný) – 5. D.Cupák (Sznapka), 13. Poul, 13. Sznapka (Poul), 18. Doubravský (Svoboda), 19. Svoboda, 25. D.Cupák (Šarközy), 31. Presl (Doubravský), 35. Poul, 36. Matyska (Doubravský).

Tabulka

Fotogalerie

PŘED ZÁPASEM: Poradí si oslabená Sparta s Libercem?
PŘED ZÁPASEM: Poradí si oslabená Sparta s Libercem? 11.04.2021

Dvěma utkáními dohraje Sparta v pondělí a v pátek základní část 1. FUTSAL ligy. Nejprve přivítá v domácí hale FTZS Liberec, v posledním kole pak zavítá do Teplic. Proti Liberci nebude zdaleka kompletní a hosté toho budou chtít využít.

PŘED ZÁPASEM: 1. FUTSAL liga nespí ani v době reprezentační přestávky. Rapid přivítá Žabinské Vlky 09.04.2021

V sobotu v 18:00 se v ústecké hale odehraje 22. kolo nejvyšší futsalové soutěže. Žabinští Vlci v posledním zápase sezony zajíždí na sever Čech. Rapid má před sebou ještě dvě utkání a při dvou vítězstvích by mohl přeskočit v tabulce právě brněnský celek.

SOUHRN TÝDNE: O vítězi základní části je rozhodnuto. Z první pozice jde do play off Plzeň 05.04.2021

Zápasy každý den. Takový byl jízdní řád 1. FUTSAL ligy před reprezentační přestávkou. Do čtvrtfinále play off zbývá odehrát jen šest soubojů, ale veškeré tajenky jsou rozluštěné. Základní část vyhraje poprvé v historii SK Interobal Plzeň.