Slavia, která bojuje o záchranu v nejvyšší soutěži, si tak opět zavařila. Nejzbach vedl po první půli již 3:0, když se dvakrát trefil Semerád a jednou Vladyka. Po přestávce navýšil vedení Vysokého Mýta Sklenář, ale Brychta dokázal odpovědět a snížit na 1:4. Jenže Sklenář se rázem radoval znovu – 1:5. Poslední gól Slavie padl ve 25. minutě, kdy snižoval na 2:5 Vejvoda. Pak už se trefovali jen hosté. Z branky se radoval Formánek a hattrick uzavřel Sklenář!

SK Slavia Praha – Nejzbach Vysoké Mýto 2:7 (0:3)

Branky a nahrávky: 23. Brychta (Oliva), 25. Vejvoda (Novotný) – 2. Semerád (Münzberger), 4. Semerád (Münzberger), 16. Vladyka (Michalec), 21. Sklenář (Hrubý), 24. Sklenář, 27. Formánek (Hrubý), 32. Sklenář (Šabata). Rozhodčí: Cílek – Rybka. ŽK: Novotný - Vladyka. Diváci: 150.

Slavia Praha: Bartůněk (Roshan) – Homola, Vejvoda, Míča, Hrdina – Matějka, Brychta, Bozděch, Kosina – Oliva, Žampa, Novotný, Eisenreich. Trenér Martin Brychta.

Vysoké Mýto: L. Gerčák (Horyna) – Sklenář, Michalec, Vágner, J. Gerčák, Vladyka, Formánek, Semerád, Šabata, Hanč, Münzberger, Hrubý. Trenér Roman Páral.

Jak spolu hráli semifinalisté v základní části?
Jak spolu hráli semifinalisté v základní části? 16.04.2024

Chrudim v semifinále vyzve Helas Brno, který dvakrát v základní části porazila. V obou utkáních rozhodla už v prvních poločasech, po kterých vedla shodně 4:0. Plzeň nemá na duel se Slavií v Praze příliš příjemné vzpomínky. Podívejte se, jak dopadly zápasy semifinálových soupeřů v zákadní části.

Helas je po devatenácti letech v semifinále, čeká ho Chrudim!
Helas je po devatenácti letech v semifinále, čeká ho Chrudim! 02.04.2024

Hattrick Dominika Baloga a především zkušený, efektivní výkon dovedly Helas Brno po devatenácti letech do semifinále play off. V rozhodujícím pátém duelu přehráli svěřenci Tomáše Galii Inter Kadaň jednoznačně 7:3, získali rozhodující třetí bod a v semifinále vyzvou Chrudim.

Z kabiny: Helas a Kadaň jdou do pátého zápasu. Kdo postoupí?
Z kabiny: Helas a Kadaň jdou do pátého zápasu. Kdo postoupí? 02.04.2024

Ve středu večer se rozhodne o posledním semifinalistovi. Série mezi Helasem a Kadaní dospěla až do pátého zápasu. Co zaznělo z kabin?