Českolipští mají šestý pokus na to, aby po restartu soutěže získali alespoň bod. Proti Mělníku samozřejmě chtějí bodovat naplno. Vždyť oba celky dělí v tabulce jen dva body. Démoni jsou se sedmi body desátí. Mělník je na tom o příčku lépe. Démoni během reprezentační pauzy posílili, když přivedli Vítězslava Hrubého a Michala Jiráského. 

Severočeši si musí dát pozor na formu mělnického Jakuba Moravce. Tento šikovný futsalista nastřílel v posledních čtyřech zápasech Olympiku pokaždé dvě branky. V dresu Středočechů má letos odehraných jen pět duelů, ale osm branek o něčem svědčí. Mělník dokonce v posledním zápase sahal po bodech proti dosud neporažené Plzni. Nakonec s ní doma prohrál 3:4.

Karel Kruliš (trenér Démonů): "V pátek nás čeká utkaní, které napoví, zda se porveme o boj v osmičce a nebo o chvost tabulky. Mělník je nepříjemný a tvrdý soupeř, ale pevně věřím, že získáme tři body a na konci zápasu budeme ty spokojenější."

Jakub Němec (trenér Olympiku): "S Démony jsou duely vyrovnané, náročné a plné emocí. Většinou vítězí domácí mužstvo a to budeme chtít nyní změnit. Chceme předvést alespoň takový výkon jako v posledním utkání doma s Plzní. Když se nám to podaří, tak jsem přesvědčen, že utkání zvládneme. Nebude to však jednoduché, protože hráči České Lípy jsou velmi zkušení a nyní ještě posíleni o další dva velezkušené hráče. Navíc se proti nám bude chtít předvést Martin Mareš, který u nás odchytal několik sezon a byl velkou oporou. Věřím, že se nám ho však nyní podaří několikrát překonat a v České Lípě zvítězíme."

_________________________________________________
FC Démoni Česká Lípa - SK Olympik Mělník
PÁ 20:30 | MSH Č. Lípa
živě na YouTube

Profil haly

Č. Lípa | MSH

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 200 sezení / 100 stání
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič Mládež do 10 let zdarma

Další aktuality

Z kabiny před pátečním druhým finále v Plzni
Z kabiny před pátečním druhým finále v Plzni 15.05.2025

Dva dny měli oba finalisté na rychlou analýzu svých výkonů v prvním duelu před pátečním pokračováním série v Plzni. Chrudimský Radim Záruba věří, že jeho tým předvede stejně zodpovědný výkon a získá mečbol na zisk titulu.

Chrudim ustála tlak Plzně a získala první finálový bod
Chrudim ustála tlak Plzně a získala první finálový bod 13.05.2025

První finále přineslo dramatický průběh až do posledních vteřin. Chrudim si zkušenou a přesnou kombinační hrou vypracovala tříbrankový náskok, deset minut před koncem ale Plzeň vytasila silnou zbraň v podobě power play a dvakrát snížila. Na vyrovnání už nedosáhla a Východočeši mají první výhru.

Z kabiny: Seidler zve diváky na napínavý boj o zlato!
Z kabiny: Seidler zve diváky na napínavý boj o zlato! 12.05.2025

V úterý začne vrchol letošní futsalové sezony – ve prvním finále Play off nastoupí proti sobě popáté stejní soupeři - vítěz základní části Chrudim a úřadující mistr z Plzně. Co zaznělo před zčátkem boje o zlato z kabin?