Teplice jsou momentálně na čele tabulky. Mají nejvíce odehraných zápasů a 18 bodů. Čeká nás tedy další bitva o průběžné prvenství v krátké době. Pokud kterýkoliv tým v pátek vyhraje, zůstane první. Tepličtí jdou do souboje po zajímavém severočeském derby v Ústí nad Labem. Výhráli sice 6:5, ale druhý poločas prohráli 0:4!

Ani Plzni se v posledním souboji nevedlo podle představ a přišla o svou stoprocentní bilanci. Doma totiž remizovala se Slavií 5:5. Nutno dodat, že sešívaní hrají také ve velké formě. Plzeňské trápí jisté covidové absence. Že bude páteční souboj hodně zajímavý, napovídá i první vzájemný zápas sezony, který skončil těsně 4:3 pro Interobal a přinesl mnoho emocí. 

Eloy Alonso (trenér Svarog FC): „Na zápas proti Plzni jsme připraveni. Jsou velkými favority soutěže a v lednu podepsali velmi dobré hráče, z čehož je jasné, že jejich cílem je titul. My stále jako tým rosteme. Jsme na vzestupné linii a jsme si vědomi důležitosti zápasu. Připravujeme se na zápas jako na finále. Víme, že musíme být doma silní a že to bude skvělý zápas. Hráči opravdu chtějí ukázat, že chceme aspirovat na titul. Víme, že to bude obtížné, ale chceme ukázat to nejlepší z nás a přidat další vítězství!“

Marek Kopecký (trenér Plzně): „V Teplicích to bude obrovsky těžký zápas. Teď jsme hráli dva zápasy ve třech dnech, takže kluci musí pořádně zregenerovat. Připravíme se na to, ukážeme si chyby. Po tom domácím zápase čekám v Teplicích opět vyhrocený zápas. Bude to hlavně o hlavách, jak to ustojíme.“

_____________________________________________________
Svarog FC Teplice - SK Interobal Plzeň
PÁ 20:00 | SH Teplice
živě na LSTV

Profil haly

SH Teplice

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kapacita 850 diváků (609 sedících)
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič ženy - 20 Kč, děti vstup zdarma

Další aktuality

VÝSLEDKY: Sparťan Angellot skóroval čtyřikrát
VÝSLEDKY: Sparťan Angellot skóroval čtyřikrát 22.01.2021

Podívejte se na program a výsledky třetího lednového týdne v 1. FUTSAL lize.

PŘED ZÁPASEM: Souboj o odraz tabulkou vzhůru uvidí Brno
PŘED ZÁPASEM: Souboj o odraz tabulkou vzhůru uvidí Brno 22.01.2021

Netradičně v sobotu odpoledne hostí Žabinští Vlci Brno v utkání 16. kola 1. FUTSAL ligy Dynamo PCO České Budějovice. Zápas se uskuteční v hale na Vodové číslo 2.

PŘED ZÁPASEM: Helas se probudil. Udrží se na vítězné vlně i po Slavii?
PŘED ZÁPASEM: Helas se probudil. Udrží se na vítězné vlně i po Slavii? 21.01.2021

Slavia i Helas Brno se už po restartu 1. FUTSAL ligy jednou utkali. V pátek večer je na řadě odveta v Brně.