I když samotní aktéři utkání očekávali vyrovnanější bitvu oproti pohárové, byli to znovu domácí, kteří od prvních minut tahali za kratší konec. Na první branku utkání se čekalo opět relativně dlouho. V 10. minutě se prosadil Jirka Baran, bohužel pro domácí však trefil hlavičkou „malou domu“ do vlastní brány. Hned z další akce však Baran své zaváhání napravil, když dostal míč za záda hostujícího gólmana Kirova. V téže minutě bylo pro Svarog ještě veseleji. Na 2:1 otočil skóre Tato. Ve 13. minutě se domácím povedl roh, na 3:1 zvýšil Keko po asistenci Jezina. Svarog byl i nadále aktivnějším týmem, další branka už ale v první půli nepadla. Strany se měnily za stavu 3:1.

Ani druhá polovina utkání žádné větší drama nepřinesla. Domácí si šli minutu po minutě za vítězstvím. Na 4:1 zvyšoval ve 21. minutě Paulinho. Ve 37. minutě poslal Svarog do čtyřbrankového vedení Jezin. O minutu později ještě přišlo snížení po tečované střele Fichtnera, ale to bylo od soupeře vše. Teplice vítězný zápas uzavřely v poslední vteřině, když trefil prázdnou branku Démonů César. 

Svarog zvládl i druhé utkání s Českou Lípou v řadě, zapisuje tři body do tabulky a může jít do korona pauzy s čistou hlavou. 

Jiří Baran, hráč Svarog FC: "Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou. Česká Lípa neměla za celý zápas skoro nic a nebýt dvou vlastních gólů, ničím by nás neohrozila. Utkání jsme zvládli a teď nás bohužel čeká nucená pauza. Doufejme, že co nejkratší."

___________________________
Statistiky

Další aktuality

Oba nedělní zápasy byly odloženy. Futsal liga má pauzu
Oba nedělní zápasy byly odloženy. Futsal liga má pauzu 11.10.2020

1. FUTSAL ligy měla v neděli pokračovat dvěma zápasy 5. kola, ale ani jeden z nich se neuskuteční.

Olympik v lize oplatil Spartě vyřazení z poháru
Olympik v lize oplatil Spartě vyřazení z poháru 10.10.2020

V pondělí Olympik vypadl se Spartou z Poháru SFČR, v pátek jim porážku vrátil. Velmi vyrovnaný zápas dokázali mělničtí hráči v samotném závěru zvrátit na svou stranu a připisují si cenný skalp!

Páteční výsledky 5. kola 1. FL: Mělnický Šup sestřelil hattrickem Spartu
Páteční výsledky 5. kola 1. FL: Mělnický Šup sestřelil hattrickem Spartu 09.10.2020

Nejvyšší futsalová soutěž pokračovala v pátek večer dvěma zápasy 5. kola. Podívejte se na výsledky.