Oba celky spolu v první lize nikdy nehrály. Chrudim má za sebou letos již dva soutěžní zápasy. Doma s Dynamem těsně vyhrála 2:1 a v sobotu remizovala se Spartou 2:2 před televizními kamerami. Právě díky TV klání byl tento souboj přeložen na středu. Žabinští Vlci tak mají odehráno pouze jedno ligové utkání, ve kterém doma podlehli po sympatickém výkonu Teplicím 5:7.

Ohlasy před zápasem

Michal Letzel, prezident domácího klubu: "Pro nás a naše fanoušky bude zápas dalším futsalovým svátkem a zároveň velkou zkouškou. V prvním kole jsme podali slibný výkon, ale ten musíme ve snaze o dosažení ligové konkurenceschopnosti ještě zlepšit a v co největší míře eliminovat zbytečné chyby, kterých jsme se dopustili. Náš bodový zisk z tohoto zápasu by se řadil do kategorie sci-fi, takže se především pokusíme ještě o jedno kolo oddálit nějaké zásadní probuzení chrudimských střelců. O výši skóre polemizovat nechci, ale chceme uhrát přijatelný výsledek a zápas si naplno užít."

Michal Odehnal, trenér Vlků: "Čeká nás opět velice silný soupeř, který je známý nejen u nás, ale i v Evropě, díky mnohonásobné účasti v Lize mistrů. Určitě chceme podat minimálně stejný výkon jako v prvním kole a navázat na naší společnou poctivou práci. Přejeme si, aby diváci po zápase odcházeli z haly s pocitem, že viděli atraktívní zápas a dobrý futsal."

Felipe Conde, trenér FK Chrudim: "Hlavním úkolem pro následující zápas bude lepší efektivita vytvořených příležitostí a napravení chyb v obraně, které jsme předvedli v prvních dvou kolech. Soupeř bude po kvalitním debutu velmi motivován, musíme být stoprocentně soustředění. Primárně musíme předvést kvalitní výkon a eliminovat šance soupeře."

___________________________
Žabinští Vlci Brno - FK Chrudim
Středa 20:00 | SH Brno-Bohunice

Profil haly

SH Bohunice

Více
Adresa Neužilova 35, 625 00 Brno-Bohunice
Kapacita 300
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

VÝSLEDKY: Dynamo oplatilo Žabinským Vlkům domácí porážku
VÝSLEDKY: Dynamo oplatilo Žabinským Vlkům domácí porážku 23.01.2021

Podívejte se na program a výsledky třetího lednového týdne v 1. FUTSAL lize.

PŘED ZÁPASEM: V severočeském derby je favoritem Liberec
PŘED ZÁPASEM: V severočeském derby je favoritem Liberec 23.01.2021

Šestnácté kolo prozatím dohraje v neděli, kdy domácí Liberec hostí v severočeském derby Rapid Ústí nad Labem. Domácí jsou v utkání favoritem.

Sparta oplatila porážku, Mělník porazila 9:4
Sparta oplatila porážku, Mělník porazila 9:4 23.01.2021

V pátek do Prahy v rámci 16. kola 1. FUTSAL ligy přijel SK Olympik Mělník. Sparťané šli do zápasu s velikou motivací, aby odčinili podzimní prohru v Mělníce.