Oba celky spolu v první lize nikdy nehrály. Chrudim má za sebou letos již dva soutěžní zápasy. Doma s Dynamem těsně vyhrála 2:1 a v sobotu remizovala se Spartou 2:2 před televizními kamerami. Právě díky TV klání byl tento souboj přeložen na středu. Žabinští Vlci tak mají odehráno pouze jedno ligové utkání, ve kterém doma podlehli po sympatickém výkonu Teplicím 5:7.

Ohlasy před zápasem

Michal Letzel, prezident domácího klubu: "Pro nás a naše fanoušky bude zápas dalším futsalovým svátkem a zároveň velkou zkouškou. V prvním kole jsme podali slibný výkon, ale ten musíme ve snaze o dosažení ligové konkurenceschopnosti ještě zlepšit a v co největší míře eliminovat zbytečné chyby, kterých jsme se dopustili. Náš bodový zisk z tohoto zápasu by se řadil do kategorie sci-fi, takže se především pokusíme ještě o jedno kolo oddálit nějaké zásadní probuzení chrudimských střelců. O výši skóre polemizovat nechci, ale chceme uhrát přijatelný výsledek a zápas si naplno užít."

Michal Odehnal, trenér Vlků: "Čeká nás opět velice silný soupeř, který je známý nejen u nás, ale i v Evropě, díky mnohonásobné účasti v Lize mistrů. Určitě chceme podat minimálně stejný výkon jako v prvním kole a navázat na naší společnou poctivou práci. Přejeme si, aby diváci po zápase odcházeli z haly s pocitem, že viděli atraktívní zápas a dobrý futsal."

Felipe Conde, trenér FK Chrudim: "Hlavním úkolem pro následující zápas bude lepší efektivita vytvořených příležitostí a napravení chyb v obraně, které jsme předvedli v prvních dvou kolech. Soupeř bude po kvalitním debutu velmi motivován, musíme být stoprocentně soustředění. Primárně musíme předvést kvalitní výkon a eliminovat šance soupeře."

___________________________
Žabinští Vlci Brno - FK Chrudim
Středa 20:00 | SH Brno-Bohunice

Profil haly

SH Bohunice

Více
Adresa Neužilova 35, 625 00 Brno-Bohunice
Kapacita 300
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně
Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně 17.09.2020

Po bodové ztrátě proti pražské Spartě si chrudimští futsalisté připsali druhou výhru v probíhající sezoně. Na hřišti kousavého nováčka z Brna zvítězili 3:0, brankář Dmitrij Litviněnko si do svých statistik zapsal první nulu v nové sezoně!

Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali
Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali 16.09.2020

1. FUTSAL ligy pokračovala před reprezentační přestávkou středeční dohrávkou zápasu 2. kola. Žabinští Vlci hostili FK Chrudim.

SOUHRN KOLA: Slavia s Plzní na čele ligy. Sparta remizovala v Chrudimi
SOUHRN KOLA: Slavia s Plzní na čele ligy. Sparta remizovala v Chrudimi 15.09.2020

Druhým kolem a sobotní předehrávkou třetího pokračovala o víkendu 1. FUTSAL liga. Před televizními kamerami vyzvala Chrudim doma Spartu. Zajímavý zápas skončil nerozhodně 2:2. Naopak zastřílela si Plzeň i Slavia. Oba celky jsou na čele soutěže stoprocentní.