O tomto utkání už jsme podrobně psali v tomto článku, ale nyní máme i ohlasy obou stran a stojí rozhodně za přečtení. Jindy sebevědomá Sparta jede totiž na východ Čech s pokorou.

„Bude to pro nás samozřejmě úplně jiný zápas, protože soupeř je několikanásobný mistr ligy," narážel trenér Sparty Beni Simitči na výhru 6:1 v prvním kole na hřišti nováčka z Rapidu. Je to teprve druhé kolo ligy, takže samozřejmě budeme chtít v Chrudimi uspět jako v každém zápase, ale zatím z toho ve druhém kole základní části nebudu dělat vědu," překvapil kouč předloňského mistra v covidové sezoně, kdy se každý bod počítá.

Chci vidět hráči, jak reagují v těžkém zápase, protože tenhle bude daleko jiný od toho, který jsme hráli minulou sobotu. Na utkání se samozřejmě těším, protože hrát proti Chrudimi je pocta jak pro hráče, tak i trenéra, protože silnějšího soupeře tady v lize nemůžeme potkat," dodal Simitči.

Chrudim hraje podruhé doma. Ve druhém kole nás čeká náročný zápas. Poctivě pracujeme na tom, abychom odstranili nedostatky z prvního utkání, jsem si jistý, že předvedeme lepší výkon," narážel chrudimský trenér Felipe Conde na těsnou výhru 2:1 s Českými Budějovicemi. Bude to zcela jiný typ zápasu, budeme napadáni, na což musíme být připraveni. Na druhou stranu, bude to mnohem otevřenější duel, který přinese pro diváky pořádnou futsalovou show. Jak jsem řekl již dříve, našim cílem je získat co nejvíce bodů to půjde, a tím pádem i v sobotu chceme brát zvítězit!" vzkázal Conde soupeři.

____________________________________
FK Chrudim - AC Sparta Praha
SO 18:30, MSH Chrudim
živě ČT Sport

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

SOUHRN KOLA: Tři týmy jsou stále stoprocentní. Simitči hodil porážku s Teplicemi na hráče
SOUHRN KOLA: Tři týmy jsou stále stoprocentní. Simitči hodil porážku s Teplicemi na hráče 30.09.2020

Tři kola má za sebou 1. FUTSAL liga a tabulka vypadá hodně zajímavě. Na prvních třech místech jsou týmy s devíti body, ale není mezi nimi ani Chrudim, ani Sparta. Lize momentálně vládne Plzeň, Slavia a Teplice.

Sparta vedení neudržela, Teplicím podlehla 2:3
Sparta vedení neudržela, Teplicím podlehla 2:3 29.09.2020

V dohrávce druhého kola přijel tým Svarog FC Teplice a poprvé jsme se mohli představit v UNYP Aréně před vlastními fanoušky.

Olympik získal první tři body v nové sezoně
Olympik získal první tři body v nové sezoně 29.09.2020

Po dvou venkovních porážkách se futsalisté Olympiku Mělník poprvé v nové sezoně přestavili v domácím prostředí. Českobudějovické Dynamo, které v rámci nejvyšší soutěže zavítalo na soutok vůbec poprvé, přetlačili v boji o první body 5:4.