Plzeň na úvod sezony deklasovala doma Liberec 5:0. Čtyřmi body se blýskl reprezentant Michal Seidler. Za Českou Lípu ale přijede Ondřej Havrda. Ten dal proti Helas Brnu (5:3) v prvním kole čtyři branky svého týmu. Na západě Čech se tak schyluje k atraktivní podívané.

Loni se České Lípě v Pzni nevedlo. Prohrála tam 0:7. Hattrick tenkrát vstřelil Tomáš Vnuk. Odveta na severu Čech dopadla podobně. Interobal vyhrál 7:2 a Vnuk měl další hattrick.

"Čeká nás dle mého názoru velmi těžký zápas," myslel si plzeňský Michal Seidler a pokračoval: "Česká Lípa vyhrála v prvním zápase s Helasem Brno, což je velmi nepříjemný soupeř. Lípa má ve svém kádru velmi kvalitní a zkušené hráče, na které si budeme muset dát pozor. My musíme hrát zodpovědně, jako v prvním zápase s Libercem. Na zápas se všichni těšíme a budeme dělat vše proto, aby tři body zůstaly doma."

Trenér Démonů Karel Kruliš se chce se svým týmem poprat o co nejlepší výsledek: "Do Plzně jedeme s velkým respektem. Jsme si vědomi síly soupeře, ale pevně věřím, že nedáme kůži lacino."

Sleva pro FUTič mládež do 130 cm ZDARMA

PŘED ZÁPASEM: Poradí si oslabená Sparta s Libercem?
PŘED ZÁPASEM: Poradí si oslabená Sparta s Libercem? 11.04.2021

Dvěma utkáními dohraje Sparta v pondělí a v pátek základní část 1. FUTSAL ligy. Nejprve přivítá v domácí hale FTZS Liberec, v posledním kole pak zavítá do Teplic. Proti Liberci nebude zdaleka kompletní a hosté toho budou chtít využít.

PŘED ZÁPASEM: 1. FUTSAL liga nespí ani v době reprezentační přestávky. Rapid přivítá Žabinské Vlky 09.04.2021

V sobotu v 18:00 se v ústecké hale odehraje 22. kolo nejvyšší futsalové soutěže. Žabinští Vlci v posledním zápase sezony zajíždí na sever Čech. Rapid má před sebou ještě dvě utkání a při dvou vítězstvích by mohl přeskočit v tabulce právě brněnský celek.

SOUHRN TÝDNE: O vítězi základní části je rozhodnuto. Z první pozice jde do play off Plzeň 05.04.2021

Zápasy každý den. Takový byl jízdní řád 1. FUTSAL ligy před reprezentační přestávkou. Do čtvrtfinále play off zbývá odehrát jen šest soubojů, ale veškeré tajenky jsou rozluštěné. Základní část vyhraje poprvé v historii SK Interobal Plzeň.