Helas nevstoupil do sezony dobře. Prohrál v České Lípě 3:5. Všechny branky Brňanů vstřelil talentovaný Ivan Šarközy. Ani Rapid v prvním kole nebodoval. Doma podlehl Spartě 1:6. Pro oba celky půjde o vůbec první vzájemný souboj.

"První domácí utkání musíme bodově zvládnout a přizpůsobit tomu vše, co můžeme ovlivnit. Pokud chceme být úspěšní, je nutné z naší hry odstranit individuální taktické chyby, které nás v posledním utkání stály body. Příprava posledních dní nebyla z mého pohledu ideální, a proto budu nucen udělat nepopulární kroky, které pramení z důležitosti utkání," konstatoval trenér Helasu Brno Tomáš Galia.

Hráč Rapidu Matěj Čapek by rád z Brna přivezl první prvoligové body pro Ústí: "V pátek nás čeká utkání na palubovce Helasu Brno, což je tým, který spoléhá na české hráče v čele se skvělým Davidem Cupákem. Očekávám velice náročný souboj, proti sehranému a takticky dobře připravenému mužstvu. I přes uvedené fakty chceme v Brně získat první prvoligové body."

____________________________________
Helas Brno - FC Rapid Ústí nad Labem
PÁ 20:30, SH Vodova

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí

Další aktuality

SOUHRN KOLA: Tři týmy jsou stále stoprocentní. Simitči hodil porážku s Teplicemi na hráče
SOUHRN KOLA: Tři týmy jsou stále stoprocentní. Simitči hodil porážku s Teplicemi na hráče 30.09.2020

Tři kola má za sebou 1. FUTSAL liga a tabulka vypadá hodně zajímavě. Na prvních třech místech jsou týmy s devíti body, ale není mezi nimi ani Chrudim, ani Sparta. Lize momentálně vládne Plzeň, Slavia a Teplice.

Sparta vedení neudržela, Teplicím podlehla 2:3
Sparta vedení neudržela, Teplicím podlehla 2:3 29.09.2020

V dohrávce druhého kola přijel tým Svarog FC Teplice a poprvé jsme se mohli představit v UNYP Aréně před vlastními fanoušky.

Olympik získal první tři body v nové sezoně
Olympik získal první tři body v nové sezoně 29.09.2020

Po dvou venkovních porážkách se futsalisté Olympiku Mělník poprvé v nové sezoně přestavili v domácím prostředí. Českobudějovické Dynamo, které v rámci nejvyšší soutěže zavítalo na soutok vůbec poprvé, přetlačili v boji o první body 5:4.