Michal Letzel, prezident ŽV Brno: "Vstup do utkání byl jako sen, jelikož jsme po 82 vteřinách vedli 2:0. Soupeř však dokázal svoji velkou kvalitu a stav skóre do poločasu otočil. O všem rozhodl náš tříminutový výpadek v polovině druhé půle, kdy jsme třikrát inkasovali. Přesto se nám podařilo rozjetý stroj ubrzdit a korekcí na 5:7 jsme stanovili přijatelné skóre, při kterém se diváci rozhodně nenudili. Soupeři gratuluji k vítězství, a přestože jsme nebodovali, poděkoval jsem svým hráčům za výkon, za který se rozhodně nemusí stydět a kterým dokázali, že v nejvyšší soutěži nemáme v úmyslu být pouze do počtu. Co mě hodně mrzí je omezená kapacita naší malé haly, jelikož by do hlediště přišlel dvojnásobný počet fanoušků."

Michal Odehnal, trenér ŽV Brno: "S výsledkem jsem spokojen a kluky jsem musel pochválit za přístup a velkou snahu. Nicméně se nesmíme uspokojit a makat dál, abychom vše zdokonalovali. Za mě bylo v utkání až moc zbytečných chyb, hloupých faulů a práce s míčem i bez nej byla často pomalá. Toto jsou základní věci, na kterých budeme dále pracovat."

Jiří Baran, hráč Svarog FC: "Strašně těžký zápas. Nikdo z nás pořádně nevěděl, co od Brna čekat. Překvapili nás svou aktivitou a fyzickou připraveností. Musím ale pochválit celý náš tým, že jsme za stavu 2:0 nezačali zmatkovat a hráli stále náš futsal. Brnu gratuluji k dobré ligové premiéře a děkuji za dobrý zápas a krásnou diváckou kulisu."

_____________
Statistiky

Další aktuality

Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně
Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně 17.09.2020

Po bodové ztrátě proti pražské Spartě si chrudimští futsalisté připsali druhou výhru v probíhající sezoně. Na hřišti kousavého nováčka z Brna zvítězili 3:0, brankář Dmitrij Litviněnko si do svých statistik zapsal první nulu v nové sezoně!

Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali
Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali 16.09.2020

1. FUTSAL ligy pokračovala před reprezentační přestávkou středeční dohrávkou zápasu 2. kola. Žabinští Vlci hostili FK Chrudim.

PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion
PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion 15.09.2020

Ještě před reprezentační přestávkou uvidíme jedno utkání 1. FUTSAL ligy. V dohrávce 2. kola hostí ve středu Žabinští Vlci Brno soupeře z Chrudimi.