Liberec, který loni skončil na sedmé pozici, přivedl nové hráče. Mezi nimi i reprezentanta Jiřího Novotného, který již loni koketoval s ukončením kariéry. Plzeňští se naopak poprvé v soutěžním utkání představí s Michalem Seidlerem. Oba celky se loni utkaly dvakrát. Na severu Čech vyhráli Západočeši jasně 7:3, ale doma se trápili, když zvítězili o gól 6:5.

"Víme, kdo proti nám bude stát a jak těžký zápas to bude," řekl hrající trenér Liberce Aleš Benek a navázal: "Všichni se na utkání těšíme a v kabině vládne dobrá atmosféra. Do Plzně jedeme v absolutní pohodě a jasným cílem. S celou přípravou i kádrem jsem spokojený a navíc je Plzeň náš oblíbený soupeř. Jsem rád, že se hned na úvod můžeme poměřit s reprezentační čtyřkou. Budeme se snažit jim start do soutěže maximálně znepříjemnit a věřím, že nás bude plné hřiště. Pokud si na hřišti budeme plnit všichni co máme, tak můžeme Plzeň překvapit."

Plzeň nečeká lehký zápas, ale hráči se již nemohou po dlouhé pauze dočkat. "Konečně je tu první mistrovské utkání, na které se všichni těšíme. Pauza i příprava už byla dlouhá. Vstoupit dobře do ligy je vždy důležité, my se musíme na pátek zkoncentrovat a předvést storpocentní výkon, abychom získali první důležité tři body," konstatoval Plzeňák Michal Holý.

_________________________________
SK Interobal Plzeň - FTZS Liberec
PÁ 20:00, SH TJ Lokomotiva

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 130 cm ZDARMA

Další aktuality

Plzeň vyučovala v Ústí vysokou školu futsalu
Plzeň vyučovala v Ústí vysokou školu futsalu 29.09.2020

Sváteční pondělí si mohli fanoušci futsalu a ústeckého sportu zpestřit večer na Slunetě, kde se domácí Rapid utkal s hlavním aspirantem na titul, týmem SK Interobal Plzeň v rámci 3. kola 1. FUTSAL ligy.

Slavia nastřílela Vlkům sedm branek
Slavia nastřílela Vlkům sedm branek 29.09.2020

Slavia i potřetí potvrdila roli favorita, když v pondělí nastřílela nováčkovi soutěže Žabinským Vlkům Brno sedm branek a inkasovala jedinou. Vétězství se ale nerodilo lehce, soupeř dlouho držel stav 1:0, červenobílí zlomili jeho odpor až v druhém poločase, kdy v rozmezí sedmi minut nastříleli šest branek.

Pondělní výsledky 1. FL: Teplice po dvou letech porazily Spartu
Pondělní výsledky 1. FL: Teplice po dvou letech porazily Spartu 28.09.2020

1. FUTSAL liga pokračovala čtyřmi pondělními zápasy. Dohrálo se kompletně druhé i třetí kolo. Tady jsou výsledky.