A dvakrát stejným výsledkem 9:4, což je trochu rarita. Nicméně loňský ročník se nepovedl oběma týmům podle představ. Slavia skončila pátá, což rozhodně nejsou její předsezonní ambice. Mělník bojoval do posledního dechu o záchranu. Nakonec dokončil desátý.

Do nové sezony jdou sešívaní s trenérem Davidem Filingerem. Pro něj je start velmi důležitý: "Předpokládám, že Mělník bude hlavně poctivě bránit. Na zápas se pečlivě připravíme, bez ohledu na soupeře je první utkání vždy důležité vyhrát. V posledním týdnu před zápasem se zaměříme hlavně na taktické prvky."

Mělnický kouč Jakub Němec si uvědomuje sílu Pražanů. Loni to jeho tým zažil na vlastní kůži. "S takovými soupeři jsme však odehráli celou přípravu, proto věřím, že jsme dobře připraveni a bude k vidění kvalitní utkání. První kola jsou vždy trošku nevyzpytatelná, proto toho budeme chtít využít a poprat se hned v úvodu o body. Bohužel se nám poslední týdny nevyhýbají nějaká zranění, ale věřím, že se kluci dají dohromady a budeme v plné síle," řekl kouč.

A jak první zápas vidí slávista Jan Křemen? "Musíme si dát pozor na brejky, Mělník bude bránit od půlky, z rychlých přechodů budou nebezpeční, ale pokud se vyvarujeme chyb a nepustíme je k tomu, tak nás asi nemají čím překvapit. Zápas musíme vyhrát a zhodnotit celou letní přípravu."

_________________________________
SK Slavia Praha - SK Olympik Mělník
PÁ 20:00, SH Eden
Zápas sledujte živě na YouTube

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kapacita 1000
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Plzeň vyučovala v Ústí vysokou školu futsalu
Plzeň vyučovala v Ústí vysokou školu futsalu 29.09.2020

Sváteční pondělí si mohli fanoušci futsalu a ústeckého sportu zpestřit večer na Slunetě, kde se domácí Rapid utkal s hlavním aspirantem na titul, týmem SK Interobal Plzeň v rámci 3. kola 1. FUTSAL ligy.

Slavia nastřílela Vlkům sedm branek
Slavia nastřílela Vlkům sedm branek 29.09.2020

Slavia i potřetí potvrdila roli favorita, když v pondělí nastřílela nováčkovi soutěže Žabinským Vlkům Brno sedm branek a inkasovala jedinou. Vétězství se ale nerodilo lehce, soupeř dlouho držel stav 1:0, červenobílí zlomili jeho odpor až v druhém poločase, kdy v rozmezí sedmi minut nastříleli šest branek.

Pondělní výsledky 1. FL: Teplice po dvou letech porazily Spartu
Pondělní výsledky 1. FL: Teplice po dvou letech porazily Spartu 28.09.2020

1. FUTSAL liga pokračovala čtyřmi pondělními zápasy. Dohrálo se kompletně druhé i třetí kolo. Tady jsou výsledky.