I v sezoně 2019/2020 spolu začínali ligový ročník. Akorát v Brně. Helas tehdy remizoval s Českou Lípou 2:2. Odveta na severu Čech skončila 4:4. Jihomoravané se nakonec udrželi šesté pozici. Démoni do poslední chvíle bojovali o play off i o záchranu. Skončili devátí.

Démoni se tvrdě připravovali poslední měsíc a půl. "A po tvrdé dřině příjde konečně soutěžní utkaní, a to se soupeřem, který má velice kvalitní tým. Náš cíl bude potvrdit, že chceme doma bodovat a zbytečně neztrácet. Pevně věřím, že se liga rozeběhne a všem týmům se vyhne jakékoliv onemocnění," přál si domácí trenér Karel Kruliš.

Vyrovnaný zápas znovu očekává i trenér Helasu Brno Tomáš Galia: "Na úvod sezony nás nečeká jednoduché utkání a pokud chceme dobře odstartovat, musíme podat velmi soustředěný výkon. Zápas v Lípě je pro obě mužstva důležitý, a proto k utkání chceme přistoupit s maximální obezřetností a mentální přípravou na těžké utkání. Období bez soutěžních zápasů bylo dlouhé, a tak očekávám utkání plné nasazení.”

_____________________________
FC Démoni Česká Lípa - Helas Brno
PÁ 20:30, SH Česká Lípa
Zápas sledujte živě na YouTube

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Plzeň vyučovala v Ústí vysokou školu futsalu
Plzeň vyučovala v Ústí vysokou školu futsalu 29.09.2020

Sváteční pondělí si mohli fanoušci futsalu a ústeckého sportu zpestřit večer na Slunetě, kde se domácí Rapid utkal s hlavním aspirantem na titul, týmem SK Interobal Plzeň v rámci 3. kola 1. FUTSAL ligy.

Slavia nastřílela Vlkům sedm branek
Slavia nastřílela Vlkům sedm branek 29.09.2020

Slavia i potřetí potvrdila roli favorita, když v pondělí nastřílela nováčkovi soutěže Žabinským Vlkům Brno sedm branek a inkasovala jedinou. Vétězství se ale nerodilo lehce, soupeř dlouho držel stav 1:0, červenobílí zlomili jeho odpor až v druhém poločase, kdy v rozmezí sedmi minut nastříleli šest branek.

Pondělní výsledky 1. FL: Teplice po dvou letech porazily Spartu
Pondělní výsledky 1. FL: Teplice po dvou letech porazily Spartu 28.09.2020

1. FUTSAL liga pokračovala čtyřmi pondělními zápasy. Dohrálo se kompletně druhé i třetí kolo. Tady jsou výsledky.