Šlo o poslední zápas loňského ročníku před koronavirovým koncem. Chrudim hostila Dynamo a vyhrála 12:1. V první fázi sezony prohráli Jihočeši doma 1:7. Nyní uvidíme, jak se na nich zkušenosti z první sezony v nejvyšší soutěži podepíší.

Chrudimský trenér Felipe Conde se těší na první soutěžní zápas od 6. března 2020. "Chceme pochopitelně začít dobře. Jak jsme mohli vidět minulou sezonu, každý bod i v základní části může být pro konečné umístění nesmírně důležitý a my jich chceme uhrát nejvíce, co bude možné. Půjdeme si od začátku za naším cílem a na úvod České Budějovice porazíme. Doufám, že všechny týmy v sezoně odvedou nejlepší práci na hřišti i mimo něj a my z této komplikované situace vyjdeme silnější," přál si brazilský trenér.

"Sezona konečně začíná a moc se na ní těšíme," prozradil českobudějovický Jiří Hrbáč a pokračoval: "Hned na úvod nás čeká nejtěžší možný soupeř a moc dobře víme, jak náročné utkání to bude, ale chceme Chrudim co nejvíce potrápit a podat určitě lepší výkon, než jsme tam podali na jaře."

________________________________________
FK Chrudim - SK Dynamo PCO České Budějovice
PÁ 20:00, MSH Chrudim

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

SOUHRN KOLA: Tři týmy jsou stále stoprocentní. Simitči hodil porážku s Teplicemi na hráče
SOUHRN KOLA: Tři týmy jsou stále stoprocentní. Simitči hodil porážku s Teplicemi na hráče 30.09.2020

Tři kola má za sebou 1. FUTSAL liga a tabulka vypadá hodně zajímavě. Na prvních třech místech jsou týmy s devíti body, ale není mezi nimi ani Chrudim, ani Sparta. Lize momentálně vládne Plzeň, Slavia a Teplice.

Sparta vedení neudržela, Teplicím podlehla 2:3
Sparta vedení neudržela, Teplicím podlehla 2:3 29.09.2020

V dohrávce druhého kola přijel tým Svarog FC Teplice a poprvé jsme se mohli představit v UNYP Aréně před vlastními fanoušky.

Olympik získal první tři body v nové sezoně
Olympik získal první tři body v nové sezoně 29.09.2020

Po dvou venkovních porážkách se futsalisté Olympiku Mělník poprvé v nové sezoně přestavili v domácím prostředí. Českobudějovické Dynamo, které v rámci nejvyšší soutěže zavítalo na soutok vůbec poprvé, přetlačili v boji o první body 5:4.