Všechny góly padly do sítě Slavie a všechny v první půli. Přitom začátek utkání se povedl sešívaným. Drželi více balon a v největší šanci trefil Záruba břevno. Od šesté minuty převzali otěže hry Chrudimští.

Výhru Východočechů řídili bratři Drozdové. Pavel dal dva góly, David jeden. Čtvrtou branku si dala Slavia sama. Po přestávce měly oba celky dobré příležitosti ke skórování, ale výsledek se již nezměnil.

FK Chrudim – SK Slavia Praha 4:0 (4:0). Branky a nahrávky: 6. P. Drozd (Éverton), 8. vlastní Leovski, 15. P. Drozd (D. Drozd), 16. D. Drozd (Doša). Chrudim: Litviněnko (38. Javorski) – Éverton, Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Balog, Felipe, Malý, Kubát, Mužík. Trenér Felipe Conde. Slavia: Žežulka (21. Karpiak, Vondráček) – Brychta, Daniel, Homola, Jošt, Křemen, Leovski, Sláma, Záruba, Mayor, Navarro. Trenér David Filinger.

Fotogalerie

SOUHRN KOLA: Tři týmy jsou stále stoprocentní. Simitči hodil porážku s Teplicemi na hráče 30.09.2020

Tři kola má za sebou 1. FUTSAL liga a tabulka vypadá hodně zajímavě. Na prvních třech místech jsou týmy s devíti body, ale není mezi nimi ani Chrudim, ani Sparta. Lize momentálně vládne Plzeň, Slavia a Teplice.

Sparta vedení neudržela, Teplicím podlehla 2:3
Sparta vedení neudržela, Teplicím podlehla 2:3 29.09.2020

V dohrávce druhého kola přijel tým Svarog FC Teplice a poprvé jsme se mohli představit v UNYP Aréně před vlastními fanoušky.

Olympik získal první tři body v nové sezoně
Olympik získal první tři body v nové sezoně 29.09.2020

Po dvou venkovních porážkách se futsalisté Olympiku Mělník poprvé v nové sezoně přestavili v domácím prostředí. Českobudějovické Dynamo, které v rámci nejvyšší soutěže zavítalo na soutok vůbec poprvé, přetlačili v boji o první body 5:4.