Brněnský celek povede Michal Odehnal, současný trenér české futsalové reprezentace žen. "Před sezonou 2020/21, ve které se premiérově představíme v nejvyšší futsalové soutěži, jsme se dohodli na spolupráci s trenérem Michalem Odehnalem. Pod vedením Michala Letzela a Michala Odehnala probíhá poctivá příprava našeho mužstva směřující k vůbec prvnímu prvoligovému zápasu v historii našeho klubu, který sehrajeme již za třicet dní (4. 9. 2020 v hale Bohunice) a soupeřem nám bude tým Svarog FC Teplice," zveřejnili Vlci na svém Facebooku.

Další aktuality

PŘED ZÁPASEM: Helas se musel pro zápas s Teplicemi přesunout do druhé haly
PŘED ZÁPASEM: Helas se musel pro zápas s Teplicemi přesunout do druhé haly 24.09.2020

Po reprezentační přestávce začne 1. FUTSAL liga v pátek večer v Brně. Domácí Helas hostí ve 3. kole Svarog FC Teplice. Zápas se netradičně odehraje ve staré hale Vodova na parketách.

Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně
Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně 17.09.2020

Po bodové ztrátě proti pražské Spartě si chrudimští futsalisté připsali druhou výhru v probíhající sezoně. Na hřišti kousavého nováčka z Brna zvítězili 3:0, brankář Dmitrij Litviněnko si do svých statistik zapsal první nulu v nové sezoně!

Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali
Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali 16.09.2020

1. FUTSAL ligy pokračovala před reprezentační přestávkou středeční dohrávkou zápasu 2. kola. Žabinští Vlci hostili FK Chrudim.