FK Chrudim

Mistrovská Chrudim, která před novou sezónou upravila svůj název, začala přípravu v domovské hale a složení týmu se dalo vysledovat z fotek na facebookovém profilu. Na další sezónu se začal připravovat Roman Mareš, zatímco jeho mladší bratr Michal ukončil kariéru. Ze zahraničních hráčů se představili jen Brazilec Max a ukrajinský brankář Litviněnko, také Martin Doša a také všichni domácí reprezentanti.

„Trenér Felipe Conde měl na prvním tréninku naopak k dispozici dva nováčky, o místo v chrudimském dresu se budou prát devětadvacetiletý univerzál Jiří Mužík z Helasu Brno a o čtyři roky mladší Jaroslav Kubát z Vysokého Mýta,“ prozradil chrudimský web. „Everton přijede v neděli, ostatní zahraniční hráči čekají na vývoj situace,“ říká trenér Conde.

Sparta Praha

Pražský tým prochází velkou proměnou, řada hráčů klub opouští. Seidler, Novak, Wilde, to je jen ukázka největších hvězd, které už nebudeme ve sparťanském dresu vídat. Naopak do klubu zamířilo několik známých jmen – mělnický Vokoun, Slavík, který oblékal dres řady klubů. Vrací se Hrdina, ale také Angellot, který v klubu již působil. A cíle klubu? „V nové sezóně máme samozřejmě ty nejvyšší cíle a to je vyhrát ligu i pohár. Těšíme se na Sparťanské fanoušky již brzy v hale ve Vysočanech,“ píše web pražského klubu.

Interobal Plzeň

Již několik týdnů se připravuje Interobal Plzeň a ten představil velký úlovek, když do jeho řad míří Michal Seidler, ale také dva slovenští hráči, Gabriel Rick (rozhovor jsme přinesli zde) a Matúš Ševčík. „Individuální přípravu má i nadále naordinovanou Lukáš Rešetár, který se za dozoru atletického trenéra, Jana Hanzla, vrací postupnými kroky do zátěže po zranění a operaci kolene,“ odpověděl plzeňský web na téma, které zajímá všechny domácí fanoušky.

Plzeň se chystá na několik přípravných zápasů a to dokonce s týmy ze tří zemí – polským Rekordem Bielsko-Biala, Olympikem Mělník a německým Hohensteinem.

Slavia Praha

Do areálu Spartaku Perštejn se vydala pražská Slavia, aby zde zahájila přípravu na novou sezónu. Trenér David Filinger měl k dispozici 16 hráčů a mezi nimi také novou posilu ze Slovenska Filipa Vaktora a dva španělské hráče - Jordiho Mayora a Aleixe Navarra, kteří jsou u sešívaných na zkoušku.

„Našli jsme v Perštějnu ideální zázemí, výborně připravené hřiště a všechno, co na takové soustředění potřebujeme,“ pochvaloval si trenér Filinger podmínky, ve kterých začala nová slávistická sezona. O několik dnů později tým z hlavního města oznámil, že jeho řady rozšíří reprezentant Severní Makedonie Daniel de Souza, u něhož podle jména odhalíte brazilské kořeny.

Další aktuality

Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně
Nováček zdolán, Chrudim navíc slaví první nulu v sezoně 17.09.2020

Po bodové ztrátě proti pražské Spartě si chrudimští futsalisté připsali druhou výhru v probíhající sezoně. Na hřišti kousavého nováčka z Brna zvítězili 3:0, brankář Dmitrij Litviněnko si do svých statistik zapsal první nulu v nové sezoně!

Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali
Středeční výsledek: Dohrávku zvládl favorit. Vlci proti Chrudimi neskórovali 16.09.2020

1. FUTSAL ligy pokračovala před reprezentační přestávkou středeční dohrávkou zápasu 2. kola. Žabinští Vlci hostili FK Chrudim.

PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion
PŘED ZÁPASEM: Žabinští Vlci podruhé doma. Přijede šampion 15.09.2020

Ještě před reprezentační přestávkou uvidíme jedno utkání 1. FUTSAL ligy. V dohrávce 2. kola hostí ve středu Žabinští Vlci Brno soupeře z Chrudimi.