Nejzbach hraje doma velmi dobře. Ve své hale potrápil nedávno i vedoucí Teplice a do zápasu půjde posílen i o skvělý středeční výsledek ze Sparty, kde hráči Vysokého Mýta dotáhli ztrátu a remizovali 3:3.

Zručské Benago je v novém roce stále stoprocentní. Na domácí palubovce si naposledy poradilo se Slavií Praha 2:1. „Zápas s Mýtem bude pro nás jeden z nejtěžších venkovních zápasu, protože ve Vysokém Mýtě se všem hraje špatně. I naše zápasy v posledních letech vždy skončili sice vítezstvím, ale vždy těsným. Samozřejmě, že nás nic jiného než vítězství nezajímá, protože potom by se nám třetí místo postupně vzdalovalo,“ uvědomoval si trenér Benaga Beni Simitči a dodal: „Známe styl Nejzbachu, jsme připraveni na všechny možné faktory, které by nám mohli znepříjemnit život, dokonce jsme improvizovali při tréninku, kdy jsme hráli na zmenšeném rozměru hřiště. Věřím, že kluci vše zvládnou!“

Profil haly

Vys. Mýto | DM

Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 200 sezení / 200 stání
Vstupenky 50,-Kč / ženy, důchodci a děti do 12 let 30,- Kč

Z kabiny: Zaskočí Bohemka po Ústí také Kadaň? Nejzbach chce body z Prahy
Z kabiny: Zaskočí Bohemka po Ústí také Kadaň? Nejzbach chce body z Prahy 17.10.2024

V 6. kole 1. Futsal ligy hostí Chrudim Mělník, Plzeň jede do Brna a Liberec bude hájit stoprocentní bilanci doma proti Helasu. Kadaň se pokusí zastavit sérii proher doma proti Bohemians. Co zaznělo z kabin?

Helas veze tři body z Mělníka, trefil se i Mykytjuk
Helas veze tři body z Mělníka, trefil se i Mykytjuk 14.10.2024

Helas Brno v pondělní dohrávce obral o tři body Mělník. Olympik prohrával od 2. minuty, kdy se trefil David Cupák a dokázal jen vyrovnat. Hosté se dostali znovu do vedení a to už nepustili. V závěru si připsal gól i brankář Andrej Mykytjuk. Helas je v tabulce pátý a má zápas k dobru, Mělník stále čeká na první výhru a je se dvěma body předposlední.

Koudelka: K výhře nám zase pomohly standardky
Koudelka: K výhře nám zase pomohly standardky 14.10.2024

I po pěti kolech 1. Futsal ligy se mohou hráči FK Chrudim pyšnit plným bodovým ziskem. V pátek večer je ale stálo vítězství na palubovce Nejzbachu Vysoké Mýto překvapivě hodně sil, když o své výhře (6:1) definitivně rozhodli až v závěrečných deseti minutách. Po zápase poskytl rozhovor chrudimskému webu Tomáš Koudelka.