1. FUTSAL liga je kompletně naplněná. Po sestupu Tanga Hodonín a Nejzbachu Vysoké Mýto postoupil z 2. ligy futsalu západ Rapid Ústí nad Labem. Vítěz východní druholigové skupiny SK UP Olomouc i druhý Amor Vyškov postoupit odmítli. Nejvyšší soutěž tak přijal až třetí celek tabulky loňského soutěžního ročníku Žabinští Vlci Brno.

Los soutěží živě na FB Futsal FIFA - Česká republika (čtvrtek, 13:30)

1. FUTSAL liga 2020/2021
FK Chrudim
AC Sparta Praha
SK Slavia Praha
Helas Brno
SK Interobal Plzeň
Svarog FC Teplice
SK Olympik Mělník
FC Démoni Česká Lípa
FTZS Liberec
Dynamo PCO České Budějovice
FC Rapid Ústí nad Labem
Žabinští Vlci Brno

Další aktuality

Volný pohyb hráčů posunut
Volný pohyb hráčů posunut 03.06.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém jednání 14. května 2020 schválil změny k volnému pohybu hráčů. Dlouho připravované přípravy ke spuštění volného pohybu hráčů ve struktuře SFČR se odsouvají až na červenec v období od 1. do 20. července 2020. V tomto termínu mohou volně přestupovat hráči bez registrované profesionální smlouvy i bez souhlasu svého současného klubu.

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.

Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony
Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony 30.04.2020

Přinášíme vám vyjádření chrudimského trenéra Felipe Condeho k předčasnému ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a vyhlášení Chrudimi vítězem daného ročníku.