Čtvrtek 19:30 | Helas Brno - SK Interobal Plzeň

Jakub Sznapka, hráč Helasu: "Plzni se letos výsledkově velmi daří, určitě pomýšlejí na ty nejvyšší cíle. My máme téměř jistou šestou příčku v ligové tabulce, takže do zápasu můžeme jít s čistou hlavou. Výhodou pro nás určitě může být absence Tomáše Vnuka, na kterého Plzeň hodně spoléhá. Věřím, že když podáme slušný týmový výkon, jsme schopni nechat všechny body na domácí palubovce.”

Marek Kopecký, trenér Plzně: "Vzhledem k tomu, že jsme nezvládli utkání s Chrudimí a nestane se nic zásadního, tak skončíme na třetím místě, pokud Sparta nezaváhá. Do Brna určitě pojedeme s tím ten zápas vyhrát a vyzkoušíme si, jaké je to hrát bez Tomáše Vnuka, který byl bohužel vyloučený, i když mi vadí, po jakých kartách."

První letošní zápas: 1:2
Historická bilance: 6-1-10, skóre 61:69

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.