Čtvrtek 19:30 | Helas Brno - SK Interobal Plzeň

Jakub Sznapka, hráč Helasu: "Plzni se letos výsledkově velmi daří, určitě pomýšlejí na ty nejvyšší cíle. My máme téměř jistou šestou příčku v ligové tabulce, takže do zápasu můžeme jít s čistou hlavou. Výhodou pro nás určitě může být absence Tomáše Vnuka, na kterého Plzeň hodně spoléhá. Věřím, že když podáme slušný týmový výkon, jsme schopni nechat všechny body na domácí palubovce.”

Marek Kopecký, trenér Plzně: "Vzhledem k tomu, že jsme nezvládli utkání s Chrudimí a nestane se nic zásadního, tak skončíme na třetím místě, pokud Sparta nezaváhá. Do Brna určitě pojedeme s tím ten zápas vyhrát a vyzkoušíme si, jaké je to hrát bez Tomáše Vnuka, který byl bohužel vyloučený, i když mi vadí, po jakých kartách."

První letošní zápas: 1:2
Historická bilance: 6-1-10, skóre 61:69

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí

Další aktuality

Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal
Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal 06.08.2020

Nováček VARTA futsal ligy Žabinští Vlci Brno půjdou do nové sezony s novým trenérem. Informaci dnes zveřejnili na svém Facebooku.

Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník
Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník 04.08.2020

Futsalová liga odstartuje v prvním týdnu měsíce září a dvanáct klubů se začne rvát o ligové body. I proto, že tento termín se blíží, se podíváme na to, jak se některé kluby připravují.

Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly
Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly 17.07.2020

Před novým ročníkem 2020/2021 se poprvé sešlo Grémium klubů 1. FUTSAL ligy. Do sídla FAČR dorazili zástupci všech dvanácti přihlášených týmů, včetně nováčků z Rapidu Ústí nad Labem a Žabinských Vlků Brno.