Čtyři dny po suverénní výhře na hřišti Interobalu Plzeň šli futsalisté Chrudimi do boje znovu, proti posledního Hodonínu. Trenér Conde poslal do branky poprvé v sezoně od začátku Jakuba Žďánského, gólmani Litviněnko i Rennan sledovali zápas z tribuny. Žďánský během utkání příliš práce neměl, spíše sledoval gólový koncert na opačné straně.

Střelecký účet zápasu Chrudimští otevřeli již po jedenácti vteřinách, kdy se prosadil Brazilec Max. Skóre se velmi rychle navyšovalo, stejně jako počet branek u jednotlivých hráčů. V poločase vedla Chrudim již dvojciferným rozdílem, skóre se nakonec zastavilo na výsledku 16:0! Nejpilnějšími střelci ERA-PACKu byli Pavel Drozd a Max, kteří se do hodonínské sítě trefili hned pětkrát.

Výsledek 16:0 znamenal pojištění první pozice tabulky VARTA futsal ligy. ERA-PACK čekají v závěru základní části ještě tři zápasy, kromě výjezdu do Liberce čeká chrudimský tým před vlastními fanoušky soupeři z Českých Budějovic a České Lípy.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Po výhře v Plzni jsem hráčům říkal, že musíme jít vítězství v základní části naproti aktivně. Ze soupeře jsme měli respekt a kvalitně se na něj připravili. Sami hráči moc dobře ví, že jich tu je hodně a že musí bojovat o své místo v sestavě. Zlepšila se díky tomu i kvalita tréninků. Musíme stále pokračovat tímto způsobem, abychom byli za dva měsíce stoprocentně připraveni na závěr letošní sezony.“

Statistiky

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.