Pondělí 20:00 | Helas Brno - AC Sparta Praha

David Cupák, kapitán Helasu: „V pondělí přijede Sparta, která k zisku druhého místa musí u nás zvítězit. Naopak my jsme si v Mýtě vylepšili pozici na šestém místě ligové tabulky. Bude to pro naše mladé kluky velká škola hrát proti Novakovi, Wildemu, Drahovskému a Seidlerovi. Co jméno to futsalový pojem. Pokusíme se hrát, to co trénujeme v trénincích a napravit dojem z první utkání, kdy jsme prohráli 2:12 Doufám, že cestu do haly si najdou i fanoušci, aby viděli v akci top hráče Sparty. Favorit je jasně daný, ale za Helas slibuji, že nedáme kůži lacino.”

Beni Simitči, trenér Sparty: „V pondělí nás čeká další zápas, který je druhý na škále náročnosti v našem nabitém programu. Jedeme do Brna, myslím si, že zápasy proti Helasu umíme, samozřejmě si uvědomuji jejich sílu, ale kvality musí být na naší straně. Navíc budeme už v plné síle. Stejně jako proti Hodonínu ten zápas bereme s maximální vážností, neděláme žádné kalkulace, jedeme si pro tři body.“

První letošní zápas: 2:12
Historická bilance1-1-11, skóre 28:85

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí

Další aktuality

Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal
Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal 06.08.2020

Nováček VARTA futsal ligy Žabinští Vlci Brno půjdou do nové sezony s novým trenérem. Informaci dnes zveřejnili na svém Facebooku.

Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník
Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník 04.08.2020

Futsalová liga odstartuje v prvním týdnu měsíce září a dvanáct klubů se začne rvát o ligové body. I proto, že tento termín se blíží, se podíváme na to, jak se některé kluby připravují.

Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly
Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly 17.07.2020

Před novým ročníkem 2020/2021 se poprvé sešlo Grémium klubů 1. FUTSAL ligy. Do sídla FAČR dorazili zástupci všech dvanácti přihlášených týmů, včetně nováčků z Rapidu Ústí nad Labem a Žabinských Vlků Brno.