Pondělí 20:00 | Helas Brno - AC Sparta Praha

David Cupák, kapitán Helasu: „V pondělí přijede Sparta, která k zisku druhého místa musí u nás zvítězit. Naopak my jsme si v Mýtě vylepšili pozici na šestém místě ligové tabulky. Bude to pro naše mladé kluky velká škola hrát proti Novakovi, Wildemu, Drahovskému a Seidlerovi. Co jméno to futsalový pojem. Pokusíme se hrát, to co trénujeme v trénincích a napravit dojem z první utkání, kdy jsme prohráli 2:12 Doufám, že cestu do haly si najdou i fanoušci, aby viděli v akci top hráče Sparty. Favorit je jasně daný, ale za Helas slibuji, že nedáme kůži lacino.”

Beni Simitči, trenér Sparty: „V pondělí nás čeká další zápas, který je druhý na škále náročnosti v našem nabitém programu. Jedeme do Brna, myslím si, že zápasy proti Helasu umíme, samozřejmě si uvědomuji jejich sílu, ale kvality musí být na naší straně. Navíc budeme už v plné síle. Stejně jako proti Hodonínu ten zápas bereme s maximální vážností, neděláme žádné kalkulace, jedeme si pro tři body.“

První letošní zápas: 2:12
Historická bilance1-1-11, skóre 28:85

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.