Nejzbach od začátku utkání byl všude druhý, Helas vyhrával souboje, získával odražené míče a Nejzbachu se vůbec nedařilo. A v 6. minutě to už bylo 0:2, když se za hosty prosadil Lidmila a Šarkozy. Poté v 9. minutě se dokázali prosadit i Vysokomýtští a kdo jiný, než legenda českého futsalu Vladyka, který krásnou střelou snižoval na 1:2. Ale Helas na to hned zareagoval a do poločasu zvýšil na 1:4 po brankách Špičky a brankáře Mikytjuka. Vysokomýtští vstoupili do druhé půle odhododlaně a ve 27. a 35. minutě dokázal Jiraský snížit na rozdíl jediné branky. Jenže hned na to Helas znovu odskočil po brance Cupáka a bylo po zápase. Helas poté vsítil ještě jednu branku, když Matyska proměnil 10m kop.

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): "Odehráli jsme dobré utkání, které jsme měli až na několik pasáži ve druhém poločase pod kontrolou. Musím ocenit výkon celého mužstva, které nepodlehlo důležitosti utkání a v rozhodujících a těžkých momentech ukázalo svojí vnitřní sílu. Tři body jsou odměnou za pracovitost, kterou museli kluci během hry prokázat. Cesta kterou jsme se vydali, nám ukazuje, že jdeme správným směrem.”

Statistiky

Další aktuality

Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal
Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal 06.08.2020

Nováček VARTA futsal ligy Žabinští Vlci Brno půjdou do nové sezony s novým trenérem. Informaci dnes zveřejnili na svém Facebooku.

Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník
Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník 04.08.2020

Futsalová liga odstartuje v prvním týdnu měsíce září a dvanáct klubů se začne rvát o ligové body. I proto, že tento termín se blíží, se podíváme na to, jak se některé kluby připravují.

Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly
Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly 17.07.2020

Před novým ročníkem 2020/2021 se poprvé sešlo Grémium klubů 1. FUTSAL ligy. Do sídla FAČR dorazili zástupci všech dvanácti přihlášených týmů, včetně nováčků z Rapidu Ústí nad Labem a Žabinských Vlků Brno.