Nejzbach od začátku utkání byl všude druhý, Helas vyhrával souboje, získával odražené míče a Nejzbachu se vůbec nedařilo. A v 6. minutě to už bylo 0:2, když se za hosty prosadil Lidmila a Šarkozy. Poté v 9. minutě se dokázali prosadit i Vysokomýtští a kdo jiný, než legenda českého futsalu Vladyka, který krásnou střelou snižoval na 1:2. Ale Helas na to hned zareagoval a do poločasu zvýšil na 1:4 po brankách Špičky a brankáře Mikytjuka. Vysokomýtští vstoupili do druhé půle odhododlaně a ve 27. a 35. minutě dokázal Jiraský snížit na rozdíl jediné branky. Jenže hned na to Helas znovu odskočil po brance Cupáka a bylo po zápase. Helas poté vsítil ještě jednu branku, když Matyska proměnil 10m kop.

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): "Odehráli jsme dobré utkání, které jsme měli až na několik pasáži ve druhém poločase pod kontrolou. Musím ocenit výkon celého mužstva, které nepodlehlo důležitosti utkání a v rozhodujících a těžkých momentech ukázalo svojí vnitřní sílu. Tři body jsou odměnou za pracovitost, kterou museli kluci během hry prokázat. Cesta kterou jsme se vydali, nám ukazuje, že jdeme správným směrem.”

Statistiky

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.