Čtvrtek 18:30 | SK Interobal Plzeň - FK ERA-PACK Chrudim

Chrudim, pakliže vyhraje, bude mít první místo po základní části prakticky na dosah ruky. Ve zbylých zápasech totiž bude papírovým favoritem. Postupně se utká s celky bojujícími o záchranu - Hodonín, České Budějovice, Liberec a Česká Lípa.

Plzeň by v případě prohry měla i horší vzájemný zápas s Východočechy. První duel skončil 1:1. Navíc Západočeši jedou poslední kolo na Spartu. Výhra by se jim tedy ve čtvrtek moc hodila. Pro Plzeňské by byla vůbec první v historii vzájemných zápasů s ERA-PACKem.

Michal Holý (hráč SK Interobal Plzeň): „Čeká nás souboj o první místo v tabulce. Vážíme si, že můžeme v této fázi soutěže bojovat o nejvyšší příčky. Chrudim je výborně organizovaný tým, my musíme oproti posledním zápasům zlepšit hlavně defenzivní činnost a po podzimní remíze v Chrudimi se pokusíme opět přepsat historii."

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Čeká nás nesmírně důležitá bitva o první místo v tabulce. V prvním vzájemném zápase jsme obdrželi velmi rychlou branku a ta změnila dynamiku celého střetnutí. Ale to nemění nic na faktu, že jsme neodehráli dobrý zápas a tím to Plzni hodně ulehčili. Nyní je plán to soupeři co nejvíce znepříjemnit. Víme, že hrajeme proti kvalitnímu týmu, který je díky trenérovi velmi dobře organizovaný, ale my také máme skvělé hráče, kteří se vyvíjí každým dnem. Chceme si pro výhru dojít chytře, podobné zápasy známe a víme, jak vážné mohou být jednotlivé chyby, které vytvoříme. Očekávám plnou halu a věřím, že uvidíme skvělou futsalovou party, která ukáže, jakou hodnotu česká liga má.“

První letošní zápas: 1:1
Historická bilance: 0-2-17, skóre 32:136
Živě: Tipsport.cz a LSTV.cz

Pozvánka plzeňského týmu

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí / mládež do 130 cm ZDARMA / Permanentka na sezónu 400,- a 800,- (VIP)

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.