Pondělí 20:30 | FC Démoni Česká Lípa - SK Slavia Praha

Karel Kruliš, trenér Démonů: "Dnešní zápas bude dost podobný jako proti Plzni, ale pokud předvedeme stejný výkon, tak snad nebude výsledek vypadat tak strašidelně jako v pátek."

David Filinger, trenér Slavie: "Čeká nás bojovný soupeř, který vyznává týmové pojetí hry. Nesmíme nic podcenit a ke všemu přistoupit poctivě a zodpovědně. Trochu mne mrzí, že po pátečním zápasu nestihneme žádný trénink, protože některé věci zejména z prvního poločasu na Helasu se mi vůbec nelíbily a musíme na nich zapracovat."

První letošní zápas: 6:7
Historická bilance: 13-6-20, skóre 129:152
Živě: YouTube

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.