Pondělí 20:30 | FC Démoni Česká Lípa - SK Slavia Praha

Karel Kruliš, trenér Démonů: "Dnešní zápas bude dost podobný jako proti Plzni, ale pokud předvedeme stejný výkon, tak snad nebude výsledek vypadat tak strašidelně jako v pátek."

David Filinger, trenér Slavie: "Čeká nás bojovný soupeř, který vyznává týmové pojetí hry. Nesmíme nic podcenit a ke všemu přistoupit poctivě a zodpovědně. Trochu mne mrzí, že po pátečním zápasu nestihneme žádný trénink, protože některé věci zejména z prvního poločasu na Helasu se mi vůbec nelíbily a musíme na nich zapracovat."

První letošní zápas: 6:7
Historická bilance: 13-6-20, skóre 129:152
Živě: YouTube

Další aktuality

Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal
Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal 06.08.2020

Nováček VARTA futsal ligy Žabinští Vlci Brno půjdou do nové sezony s novým trenérem. Informaci dnes zveřejnili na svém Facebooku.

Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník
Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník 04.08.2020

Futsalová liga odstartuje v prvním týdnu měsíce září a dvanáct klubů se začne rvát o ligové body. I proto, že tento termín se blíží, se podíváme na to, jak se některé kluby připravují.

Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly
Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly 17.07.2020

Před novým ročníkem 2020/2021 se poprvé sešlo Grémium klubů 1. FUTSAL ligy. Do sídla FAČR dorazili zástupci všech dvanácti přihlášených týmů, včetně nováčků z Rapidu Ústí nad Labem a Žabinských Vlků Brno.