Už z tohoto pohledu bylo zřetelné, že se jednalo pro oba celky o veledůležité střetnutí.

První poločas byli aktivnější domácí, ale bohužel pro ně se z ojedinělých pokusů a to z dálky prosadilo Dynamo, které dvěma zásahy poslal do vedení Hačka – 2:0

Na nepříznivý výsledek reagoval chytrou střelou JIRKA ŠISLER. Poločas tak skončil lépe pro hosty – 1:2

Druhá půle měla obdobný charakter. Domácí kombinovali, zakončovali, ale brankově se ne a ne prosadit. To si za své vzal opět Hačka a připsal si ve 25. minutě na své konto hattrick – 1:3

To bylo naštěstí ze strany jihočechů vše. Na třetí branku Hačky reagoval nádhernou individuální akcí MAREK BÍNA a snížil bodlem na 2:3

Závěrečná fáze byla pro Budějovice drtivá. Z tlaku FTZS vyrovnala nová posila TOMÁŠ KOTEK a to dalekonosnou střelou z 15ti metrů – 3:3

Nakonec vítěznou branku vstřelil opět z velké dálky ŠISLER J., který ještě o minutu později zkompletoval hattrick – 5:3

V samotném konci utkání se už nic nezměnilo a Liberec si tak připsal do tabulky další veledůležité 3 body.

Hodnocení trenéra Ondřeje Vlacha (FTZS Liberec): „Jsme rádi za další tři body, ale přesto to bylo velmi těžké utkání. Věděli jsme, že soupeř přijede v 6ti lidech a bude bránit a čekat na brejky a i přesto jsme je nechali v prvním poločase dvakrát utéct a vystřelit. Do druhé půle jsme nastoupili s klidem a trpělivostí. Věřil jsem týmu, že to zvládneme a to se potvrdilo.“

Hodnocení Radima Pouzara (kapitán Českých Budějovic): „Nejprve bych chtěl pochválit svůj tým, v týdnu jsme měli obrovské problémy dát vůbec 4 lidi dohromady. Bohužel jsme v závěru neudrželi slibný výsledek. Domácím tak musíme pogratulovat k vítězství a my se začneme soustředit na domácí utkání proti České Lípě.“

FTZS Liberec - SK Dynamo PCO České Budějovice 5:3 (1:2)
Branky: 7. Šisler (Rumler), 26. Bína, 28. Kotek, 36. Šisler (Henzl), 37. Šisler (Henzl) – 3. Hačka, 7. Hačka, 25. Hačka.

TABULKA

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.