Domácí futsalisté přitom v zápase dvakrát vedli, ale na gól Sopůška odpověděl David Cupák a po trefě Hromka srovnal na poločasových 2:2 Mužík.

Ve druhém poločase si vzal režii do svých rukou Helas a zvýšil svůj náskok na 6:2. Za domácí ještě korigoval Sopůšek, ale poslední slovo měl brněnský Mužík, který tak zkompletoval hattrick.

Jiří Štěrba, předseda Tanga: "Po výborném prvním poločase jsme ve druhém darovali zápas Helasu bez většího odporu. Brno vyhrálo zaslouženě, především tedy za výkon ve druhé půli. První ligová tajenka je po úterý vyluštěná. Tango je prvním sestupujícím týmem."

Tomáš Galia, trenér Helasu: "Vítězství se nerodilo lehce, především v prvním poločase, kdy jsme byli nuceni dvakrát reagovat na nepříznivý vývoj a poctivě bránící Tango, které ukázalo svoji individuální kvalitu. Do druhého poločasu jsem kluky nabádal k trpělivosti a soustředěnému výkonu, neboť se dalo očekávat, že domácí budou muset postupně hru otevřít. Zlomovým momentem utkání byl výkon Davida Cupáka, který to dnes vzal na sebe a dodal mužstvu patřičný klid pro naší hru."

FC Tango Hodonín - Helas Brno 3:7 (2:2)
Statistiky

Tabulka

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.