Středa 20:00 | FTZS Liberec - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto

Aleš Benek, hrající trenér FTZS: "Na Vysoké Mýto jsme dobře připraveni. Mýto hraje silový futsal plný soubojů a čekám, že se jejich herní projev u nás nijak nezmění. Víme, jak je pro nás toto utkání důležité. Do zápasu jdeme s jednoznačným cílem, a to je zisk tří bodů. Pokud se náš výkon přiblíží výkonu z Plzně, tak věřím, že vyhrajeme. Doufám, že přijde do haly hodně lidí a tři body zůstanou v Liberci."

Jaroslav Kubát, hráč Nejzbachu: "Ve středu odjíždíme směr Liberec. Moc dobře víme, že nás nečeká nic jednoduchého. Liberec v posledním utkání ukázal svou sílu v Plzni a rozhodně tam nebyl horším týmem. U nás teď nepanuje zrovna ideální nálada, ale když se podívám na soupisku, tak je tam dost zkušených hráčů, kterým není lhostejný osud Nejzbachu a věřím, že se o to ve středu porveme a dovezeme si ze severu Čech tři body."

Jakub Vágner, kapitán Nejzbachu: "Tento zápas rozhodne o tom, jestli v lize zůstaneme nebo ne. Vše jsme si v týdnu vyříkali, zapomněli jsme na minulá utkání a soustředíme se jen na Liberec. Všichni musí hrát na hranici sebeobětování jako v předchozích letech při zápasech v play off. Není mi jedno to, kde se aktuálně Nejzbach v tabulce nachází, takže jdu do boje také. Pevně věřím, že uspějeme."

První letošní zápas: 2:8
Historická bilance0-0-1, skóre 2:8
Živě: Tipsport.cz a LSTV.cz

Profil haly

Dukla Liberec

Více
Adresa Jeronýmova 522, 46007 Liberec
Kapacita 1200
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič ženy a děti do 15ti let 25 Kč, ZTP a důchodci ZDARMA

Další aktuality

Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal
Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal 06.08.2020

Nováček VARTA futsal ligy Žabinští Vlci Brno půjdou do nové sezony s novým trenérem. Informaci dnes zveřejnili na svém Facebooku.

Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník
Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník 04.08.2020

Futsalová liga odstartuje v prvním týdnu měsíce září a dvanáct klubů se začne rvát o ligové body. I proto, že tento termín se blíží, se podíváme na to, jak se některé kluby připravují.

Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly
Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly 17.07.2020

Před novým ročníkem 2020/2021 se poprvé sešlo Grémium klubů 1. FUTSAL ligy. Do sídla FAČR dorazili zástupci všech dvanácti přihlášených týmů, včetně nováčků z Rapidu Ústí nad Labem a Žabinských Vlků Brno.