Středa 20:00 | FTZS Liberec - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto

Aleš Benek, hrající trenér FTZS: "Na Vysoké Mýto jsme dobře připraveni. Mýto hraje silový futsal plný soubojů a čekám, že se jejich herní projev u nás nijak nezmění. Víme, jak je pro nás toto utkání důležité. Do zápasu jdeme s jednoznačným cílem, a to je zisk tří bodů. Pokud se náš výkon přiblíží výkonu z Plzně, tak věřím, že vyhrajeme. Doufám, že přijde do haly hodně lidí a tři body zůstanou v Liberci."

Jaroslav Kubát, hráč Nejzbachu: "Ve středu odjíždíme směr Liberec. Moc dobře víme, že nás nečeká nic jednoduchého. Liberec v posledním utkání ukázal svou sílu v Plzni a rozhodně tam nebyl horším týmem. U nás teď nepanuje zrovna ideální nálada, ale když se podívám na soupisku, tak je tam dost zkušených hráčů, kterým není lhostejný osud Nejzbachu a věřím, že se o to ve středu porveme a dovezeme si ze severu Čech tři body."

Jakub Vágner, kapitán Nejzbachu: "Tento zápas rozhodne o tom, jestli v lize zůstaneme nebo ne. Vše jsme si v týdnu vyříkali, zapomněli jsme na minulá utkání a soustředíme se jen na Liberec. Všichni musí hrát na hranici sebeobětování jako v předchozích letech při zápasech v play off. Není mi jedno to, kde se aktuálně Nejzbach v tabulce nachází, takže jdu do boje také. Pevně věřím, že uspějeme."

První letošní zápas: 2:8
Historická bilance0-0-1, skóre 2:8
Živě: Tipsport.cz a LSTV.cz

Profil haly

Dukla Liberec

Více
Adresa Jeronýmova 522, 46007 Liberec
Kapacita 1200
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič ženy a děti do 15ti let 25 Kč, ZTP a důchodci ZDARMA

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.