Úterý 20:00 | FC Tango Hodonín - Helas Brno

Jiří Štěrba, předseda Tanga: "Po dvou utkáních, ve kterých nás zcela nepochybně připravili rozhodčí o vítězství, čeká náš tým Helas. Ano, nikoliv Chrudim, jak bylo v plánu. Zvláštní rozhodnutí svazu nás na důležitý boj s Helasem připravilo o Doubravského, protože jeho čtyři žluté karty musí odstát právě v tomto zápase."

Tomáš Galia, trenér Helasu: “Tabulkové postavení a role favorita je v tomto utkání bezpředmětná. Stále se jedná o derby, které i po několika letech, co se Tango přestěhovalo do Hodonína, neztratilo na svém kreditu. Všechny rozdíly se díky těmto aspektům vytratily, a proto nás nečeká jednoduché utkání s odevzdaným soupeřem. Pokud chceme být úspěšní, musíme předvést úplně jiný výkon než minulý týden v Teplicích. Pro zisk tří bodů, které nám pomohou uhájit stávající tabulkové postavení, nás dovede pouze maximální nasazení a větší vůle se na hřišti obětovat.”

První letošní zápas: 2:6
Historická bilance: 11-2-5, skóre 70:49

Profil haly

Teza Hodonín

Více
Adresa Lipová alej 4110/23, Hodonín
Kapacita 500
Vstupenky 50 Kč, ženy 40 Kč, děti do 15 let zdarma
Sleva pro FUTič zdarma do 15ti let

Další aktuality

Sparta prolomila mlčení. Chystá představit nováčky
Sparta prolomila mlčení. Chystá představit nováčky 30.07.2022

Podruhé od posledního zápasu sezony 2021/2022 Sparta prolomila své mlčení. Poprvé se tak stalo po losu soutěže, nyní vedení klubu nabídlo fanouškům více informací, ale pouze jednu konkrétní.

Rozlosováno. Mistr začne novou sezonu zápasem s Olympikem Mělník
Rozlosováno. Mistr začne novou sezonu zápasem s Olympikem Mělník 09.06.2022

Zástupci týmů 1. Futsal ligy se sešli ve čtvrtek v sídle FAČR na tradičním předsezónním Grémiu. Včetně tří nováčků z Perštejna, Vysokého Mýta a Olomouce. Součástí programu byl také los soutěžního ročníku 2022/2023, včetně Juniorské a Dorostenecké ligy futsalu.

Vedení futsalu chystá certifikované livestreamy. Chce nabízet kvalitu
Vedení futsalu chystá certifikované livestreamy. Chce nabízet kvalitu 08.06.2022

1. Futsal liga vysílá své zápasy na ČT sport, ale také ve většině případů nabízí livestreamy na internetu. V loňské sezoně vysílaly nejvyšší soutěž klubové či svazové YouTube kanály nebo Tipsport. Jak to ale bude v sezoně 2022/2023?