Úterý 20:00 | FC Tango Hodonín - Helas Brno

Jiří Štěrba, předseda Tanga: "Po dvou utkáních, ve kterých nás zcela nepochybně připravili rozhodčí o vítězství, čeká náš tým Helas. Ano, nikoliv Chrudim, jak bylo v plánu. Zvláštní rozhodnutí svazu nás na důležitý boj s Helasem připravilo o Doubravského, protože jeho čtyři žluté karty musí odstát právě v tomto zápase."

Tomáš Galia, trenér Helasu: “Tabulkové postavení a role favorita je v tomto utkání bezpředmětná. Stále se jedná o derby, které i po několika letech, co se Tango přestěhovalo do Hodonína, neztratilo na svém kreditu. Všechny rozdíly se díky těmto aspektům vytratily, a proto nás nečeká jednoduché utkání s odevzdaným soupeřem. Pokud chceme být úspěšní, musíme předvést úplně jiný výkon než minulý týden v Teplicích. Pro zisk tří bodů, které nám pomohou uhájit stávající tabulkové postavení, nás dovede pouze maximální nasazení a větší vůle se na hřišti obětovat.”

První letošní zápas: 2:6
Historická bilance: 11-2-5, skóre 70:49

Profil haly

Teza Hodonín

Více
Adresa Lipová alej 4110/23, Hodonín
Kapacita 500
Vstupenky 50 Kč, ženy 40 Kč, děti do 15 let zdarma
Sleva pro FUTič zdarma do 15ti let

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.