20:00 | Svarog FC Teplice - Helas Brno

Michal Hůla, brankář Svarog FC: "Zápas s Helasem nebude nic lehkého, ale my nic jiného než tři body nebereme. Od začátku musíme plnit trénerem stanovenou taktiku, abychom se na konci utkáni mohli radovat z výhry."

Lukáš Matyska, hráč Helasu Brno: "V úterý nás čeká náročné utkání v Teplicích, které částečně obměnili kádr. Očekávám náročné utkání, ve kterém budou domácí dominovat na míči a my se pokusíme jim to co nejvíce naší hrou znepříjemnit a pokusit se odvézt nějaký ten cenný bod."

První letošní zápas: 4:1
Historická bilance8-0-0, skóre 47:19

Další aktuality

Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat?
Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat? 15.06.2020

Letos poprvé se los ligových soutěží uskuteční živě facebookovém profilu Futsal FIFA Česká republika. Těšit se na něj můžete ve čtvrtek od 13.30 hodin. Kdo ale bude v soutěžích startovat? Kluby podávaly přihlášky k 10. červnu 2020. Na níže uvedeném seznamu jsou všichni, kteří splnili podmínky pro účast v ročníku 2020/2021.

Volný pohyb hráčů posunut
Volný pohyb hráčů posunut 03.06.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém jednání 14. května 2020 schválil změny k volnému pohybu hráčů. Dlouho připravované přípravy ke spuštění volného pohybu hráčů ve struktuře SFČR se odsouvají až na červenec v období od 1. do 20. července 2020. V tomto termínu mohou volně přestupovat hráči bez registrované profesionální smlouvy i bez souhlasu svého současného klubu.

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.