Démoni i Nejzbach jsou v totožné situaci. Oba celky mají po patnácti zápasech pouhých dvanáct bodů. Jsou tedy dva body od předposledního místa zaručující sestup do 2. ligy futsalu. Zároveň ale mají oba mančafty blízko do play off. Českolipští jsou osmí a Vysokomýtští devátí.

Jejich první vzájemný zápas sezony nabídl mnoho emocí a vášní. Nejzbach vyhrál na půdě soupeře 3:2, když Lukáš Merkl dvakrát skóroval a jednou nahrával. Po utkání byl dodatečně dle videa potrestán Jaroslav Kubát za porušení pravidel během přerušené hry. Bojovná nálada panuje i na straně hrajícího trenéra Vysokého Mýta Miroslava Semeráda, který během sezony odešel právě z České Lípy.

Ohlasy k utkání

Lukáš Merkl, hráč Nejzbachu: "V pondělí nás čeká další domácí zápas, navíc s týmem, který má stejně bodů jako my, takže nic jiného než tři body nebereme! Po blamáži doma s Budějovicemi jsme si nějaké věci vyjasnili a věřím, že se zase vrátíme k naší jednoduché a tvrdé hře. Nejzbach hraje v televizi, to znamená, že nás čeká svátek futsalu, a proto zvu všechny nadšence k televizním obrazovkám a hlavně do naší Nejzbach garáže!"

Karel Kruliš, trenér Démonů: "V pondělí nás čeká velmi těžké utkání. Pevně věřím, že se na něj nachystáme dobře. Jsme na tom stejně bodově jako soupeř, tak si myslím, že to bude opět vyrovnané utkání a rozhodovat budou maličkosti."

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.