Nejzbach do utkání vstupoval s jasným cílem a to zvítězit, což se nepodařilo. I když v 8.minutě se Lištván se skvělou střelou prosadil a Nejzbach vedl 1:0, ale to bylo od domácích vše. A hned na to v 9. minutě Budějovice srovnaly stav utkání na 1:1. Vysokomýtští se poté do poločasu zkoušeli dostat do vedení, jenže proti byl hostující brankář Beránek nebo konstrukce branky. V závěru poločasu navíc Nejzbach přišel o vyloučeného Lištvána. Ve druhém poločase se dlouho nic nedělo, až ve 28. minutě se Budějovice ujaly vedení 1:2, když Benát uklízel míč do prázdné branky. Nejzbach poté zkusil ještě štěstí v power-play, která bohužel vůbec nevyšla a místo vyrovnání Nejzbach ještě dvakrát inkasoval.

Jaroslav Kubát (kapitán Nejzbachu): „Jak to hodnotit, i přesto, že jsme byli po dlouhé době kompletní, tak jsme nedokázali předvést výkon hodný ligy. Ze stoje se proti zkušeným fotbalistům Budějovic hrát nedá. Přišla další facka, otázka zda nás to nakopne k lepším výkonům nebo posadí na dno. Rozhodně si k tomu zápasu musíme v kabině něco říct a k dalším důležitým utkáním přistupovat daleko zodpovědněji."

Petr Benát (hráč Českých Budějovic): "Viděli jsme vyrovnané utkání,tentokrát se šťastným koncem pro nás. Domácí šli rychle do vedení, nám se však podařilo brzy vyrovnat, což bylo nesmírně důležité. Tušili jsme, že další branka může rozhodnout o konečném výsledku utkání, a to se nakonec i potvrdilo. Po vedoucím gólu nás sice Nejzbach hodně zatlačil, nicméně díky obětavosti a disciplíně všech našich hráčů jsme jim kýženého vyrovnání neumožnili dosáhnout, přidali jsme další dvě branky a odvážíme si tak z Vysokého Mýta opravdu cenné vítězství. Myslím si,že to byl divácky atraktivní futsal plný gólových příležitostí a hezkých akcí, k jehož velmi dobré úrovní přispěli kvalitním výkonem i všichni tři rozhodčí."

Statistiky

Další aktuality

Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal
Žabinské Vlky povede v premiérové sezoně v nejvyšší soutěži Michal Odehnal 06.08.2020

Nováček VARTA futsal ligy Žabinští Vlci Brno půjdou do nové sezony s novým trenérem. Informaci dnes zveřejnili na svém Facebooku.

Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník
Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník 04.08.2020

Futsalová liga odstartuje v prvním týdnu měsíce září a dvanáct klubů se začne rvát o ligové body. I proto, že tento termín se blíží, se podíváme na to, jak se některé kluby připravují.

Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly
Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly 17.07.2020

Před novým ročníkem 2020/2021 se poprvé sešlo Grémium klubů 1. FUTSAL ligy. Do sídla FAČR dorazili zástupci všech dvanácti přihlášených týmů, včetně nováčků z Rapidu Ústí nad Labem a Žabinských Vlků Brno.