19:00 | SK Dynamo PCO České Budějovice - SK Slavia Praha

Jakub Hric (hráč Český Budějovic): "Čeká nás domácí utkání a další nelehký soupeř. Spodní část tabulky se nám krásně zamotala a o to víc musíme zabrat v domácím prostředí. Musíme hrát zodpovědně, srdíčkem a doufat, že nám to pomůže k nějakým bodům proti favoritovi utkání."

David Filinger (trenér Slavie): "Budou nám chybět dva hráči z první čtyřky, ale kádr máme velký, dostanou šanci jiní hráči, musí se o to poprat a ukázat, že na to mají, aby je nahradili. Takové utkání musíme zvládnout bez ohledu na to, kdo nastoupí."

První letošní zápas: 0:17
Historická bilance: 0-0-1, skóre 0:17
LivestreamTipsport.cz | LSTV.cz

Profil haly

Lokomotiva ČB

Více
Adresa Třebízského 1044/1, 37006 České Budějovice
Kapacita 200
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.