20:00 | FTZS Liberec - FC Tango Hodonín

Aleš Benek (hrající trenér FTZS): "Při pohledu na tabulku je všem jasné, jak důležitý zápas nás čeká. Druhá polovina tabulky je velice vyrovnaná. Soupeř bude určitě povzbuzen poslední domácí výhrou nad Českými Budějovicemi a chtějí se určitě zachránit stejně jako my. Čekám velkou futsalovou bitvu. My body potřebujeme a věřím, že se na pátek dobře připravíme. Doufám, že fanoušci zapomněli přes vánoční svátky na naše poslední, trapné, domácí vystoupení s Mělníkem a přijdou nás podpořit. Budeme je potřebovat!"

Jiří Štěrba (předseda Hodonína): "Jedeme do Liberce a bude to nesmírně těžký zápas. Doma jsme na podzim zbytečně ztratili vyhraný zápas. Bylo by pěkné to Liberci vrátit, ale tohle už jsou jiné týmy a jiná doba. Pro nás je to další existenční utkání. Bereme to sportovně, bohužel opět budeme postrádat některé hráče."

První letošní zápas: 4:2
Historická bilance1-0-0, skóre 4:2

Profil haly

Dukla Liberec

Více
Adresa Jeronýmova 522, 46007 Liberec
Kapacita 1200
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič ženy a děti do 15ti let 25 Kč, ZTP a důchodci ZDARMA

Další aktuality

Rozlosováno. Mistr začne novou sezonu zápasem s Olympikem Mělník
Rozlosováno. Mistr začne novou sezonu zápasem s Olympikem Mělník 09.06.2022

Zástupci týmů 1. Futsal ligy se sešli ve čtvrtek v sídle FAČR na tradičním předsezónním Grémiu. Včetně tří nováčků z Perštejna, Vysokého Mýta a Olomouce. Součástí programu byl také los soutěžního ročníku 2022/2023, včetně Juniorské a Dorostenecké ligy futsalu.

Vedení futsalu chystá certifikované livestreamy. Chce nabízet kvalitu
Vedení futsalu chystá certifikované livestreamy. Chce nabízet kvalitu 08.06.2022

1. Futsal liga vysílá své zápasy na ČT sport, ale také ve většině případů nabízí livestreamy na internetu. V loňské sezoně vysílaly nejvyšší soutěž klubové či svazové YouTube kanály nebo Tipsport. Jak to ale bude v sezoně 2022/2023?

Teplický Svarog opouští futsalovou mapu. Jeho místo v 1. Futsal lize získal Nejzbach
Teplický Svarog opouští futsalovou mapu. Jeho místo v 1. Futsal lize získal Nejzbach 07.06.2022

Svarog FC Teplice v úterý na svém webu vyvěsil prohlášení prezidenta Michala Žáka, ve kterém vysvětluje důvody konce severočeského klubu v českém futsalu. 1. Futsal liga tak bude mít v sezoně 2022/2023 tři nováčky.