20:00 | FTZS Liberec - FC Tango Hodonín

Aleš Benek (hrající trenér FTZS): "Při pohledu na tabulku je všem jasné, jak důležitý zápas nás čeká. Druhá polovina tabulky je velice vyrovnaná. Soupeř bude určitě povzbuzen poslední domácí výhrou nad Českými Budějovicemi a chtějí se určitě zachránit stejně jako my. Čekám velkou futsalovou bitvu. My body potřebujeme a věřím, že se na pátek dobře připravíme. Doufám, že fanoušci zapomněli přes vánoční svátky na naše poslední, trapné, domácí vystoupení s Mělníkem a přijdou nás podpořit. Budeme je potřebovat!"

Jiří Štěrba (předseda Hodonína): "Jedeme do Liberce a bude to nesmírně těžký zápas. Doma jsme na podzim zbytečně ztratili vyhraný zápas. Bylo by pěkné to Liberci vrátit, ale tohle už jsou jiné týmy a jiná doba. Pro nás je to další existenční utkání. Bereme to sportovně, bohužel opět budeme postrádat některé hráče."

První letošní zápas: 4:2
Historická bilance1-0-0, skóre 4:2

Profil haly

Dukla Liberec

Více
Adresa Jeronýmova 522, 46007 Liberec
Kapacita 1200
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič ženy a děti do 15ti let 25 Kč, ZTP a důchodci ZDARMA

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.