20:00 | FK ERA-PACK Chrudim - SK Olympik Mělník

Tomáš Koudelka (hráč FK ERA-PACK Chrudim): "Ve čtvrtek nás čeká tým, který dokázal z posledních pěti zápasů třikrát vyhrát a určitě nám nedá nic zadarmo. My ovšem chceme navázat na zápas z Teplic a Brna a dál myslet na co nejlepší umístění před play off. Povinnost nám velí domácí utkání zvládnout, předvést dobrý výkon a vyhrát."

Jiří Vokoun (kapitán Olympiku): "V poslední době se nám daří a dostali jsme se mimo sestupové příčky. Všichni víme, že Chrudim je jeden z nejlepších týmů v lize a bodovat s nimi chce obrovskou porci štěstí, ještě když nám bude chybět Tonda Hrdina a Pepa Gabčo. Budeme chtít hrát na brejky, a kdo ví, třeba tomu potřebnému štěstí půjdeme naproti a alespoň bod z Chrudimi si odvezeme."

První letošní zápas: 13:0
Historická bilance: 14-0-0, skóre 132:23

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.