Nejzbach do utkání nastoupil se změněnou sestavou oproti utkání se Slavii, protože zastavenou činost měl Merkl a Jiráský, naopak do hry se vrátil po zranění Lištván a po jednozápasovém trestu Vágner. Od začátku utkání nebylo znát, že proti sobě hraje ameterský a profesionální tým. Utkání bohužel ale rozhodla situace z 11.minuty, když se Černý po sporné situaci prosadil a dostal Teplice do vedení 0:1. Nejzbach poté měl několik šancí na vyrovnání, když ve 26.minutě Vladyka trefil spojnici branky Teplic. Ve 34. minutě ale bohužel po tlaku Nejzbachu přišel protiútok Teplic, který využil Litvinov. Poté přišla na řadu power-play Nejzbachu, která se bohužel nepodařila využít. A Teplice ještě ve 40. minutě zvyšovaly na 0:3 do prázdné branky Nejzbachu.

Jaroslav Kubát (kapitán Nejzbachu): „I přes absenci dvou hráčů jsme podali bojovný výkon. Je mi trochu líto, že všechny branky byly z našeho pohledu laciné, ale nám včera chyběl větší tlak a agresivita do brány hostů. Když nedáme gól, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek. Je potřeba se připravit na důležité utkání, které nás čekají, abychom se zkusili porvat o play off."

David Černý (kapitán Svarogu): "Bylo to neskutečně těžké a vyhrocené utkání. Jsem moc rád, že jsme to zvládli a odvezli jsme si plný počet bodů. Všechny týmy to budou mít v Mýtě těžké a já jsem rád, že už je to za námi."

Statistiky

Další aktuality

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.

Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony
Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony 30.04.2020

Přinášíme vám vyjádření chrudimského trenéra Felipe Condeho k předčasnému ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a vyhlášení Chrudimi vítězem daného ročníku.

Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim
Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim 14.04.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR ukončil na svém úterním zasedání k 15. dubnu 2020 nejvyšší ligové soutěže – VARTA futsal ligu, 2. ligu futsalu východ a západ. Nižší soutěže, které ještě nejsou dohrány, dostaly šanci soutěžní ročník dohrát.