Dynamo PCO bude v televizi podruhé. Napoprvé získalo doma bod s Mělníkem za remízu 4:4. „Už minulé utkání proti Mělníku bylo z těch důležitých. Po velmi dobrém výkonu proti Spartě pojedeme do Hodonína s odhodláním. Víme, že nás čeká velmi těžké utkání. Jsme pokorní ke každému soupeři, ale chceme bodovat. Opět necháme na hřišti srdíčko,“ řekla opora Českých Budějovic Radim Pouzar.

Právě remíza Jihočechů se Spartou hodně nemile překvapila předsedu Tanga Hodonín Jiřího Štěrbu: „Remízu se Spartou nemá ani cenu komentovat.“ Po prvním vzájemném zápase ve 2. kole Štěrba prohlásil, že šlo o duel dvou sestupujících celků. Tango je zatím opravdu se třemi body poslední, ale Dynamo PCO má jedenáct bodů a je deváté. Čtyři body od sestupu.

Jak své prohlášení vidí Štěrba nyní? „Pokud jde o nás, tak ano. Prohlášení platí. Budějovice jsem od té doby neviděl,“ odpověděl.

A jak na první vzájemný duel vzpomíná Jihočech Pouzar? „Už naše první utkání bylo hlavně v prvním poločase vyrovnané a zápas zlomil úvod druhého poločasu, kdy se nám podařilo vstřelit rychle tři branky a zápas překlopit na naši stranu. Šlo o vyjádření pana Štěrby, možná reagoval v emocích, ale nedokázal bych po druhém kole říct, kdo sestoupí. Doufejme, že se předseda Tanga spletl. Naše reakce? Máme respekt ke každému týmu. Tabulka se rozdělila na prvních pět týmů, pak Helas Brno a pak je šest týmů, které budou bojovat o dvě místa do play off a o záchranu. Aspoň bude sezona zajímavá až do konce,“ usmíval se futsalista.

Tango by ve čtvrtek potřebovalo doma vyhrát, aby se dotáhlo na soupeře před sebou. „Vítězství by bylo fajn, ale ani to nic moc neznamená. Ztráta je celkem velká a v lize není moc zápasů, ve kterých se dá reálně bodovat,“ dodal Jiří Štěrba.

Profil haly

Teza Hodonín

Více
Adresa Lipová alej 4110/23, Hodonín
Kapacita 500
Vstupenky 50 Kč, ženy 40 Kč, děti do 15 let zdarma
Sleva pro FUTič zdarma do 15ti let

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.