První poločas patřil domácím, kteří Mělník zaskočili hned od začátku. Ve 4. minutě proměnil penaltu Radouch a minutu po něm zvýšil na 2:0 pro domácí Jasanský. Nejlepší střelec Dynama David Radouch se radoval i v 9. minutě - 3:0. Hosté se závěrem první půle zlepšili, ale brankáře Jihočechů nepřekonali.

To se jim povedlo hned po přestávce, kdy na 1:3 snížil Gabčo. Tříbrankový náskok vrátil Dynamu ve 28. minutě Benát, kterého uvolnil parádní patičkou Lengyel. Na začátku poslední desetiminutovky ale přišly velké chvíle kapitána Středočechů Vokouna. Ten dal během dvou minut hattrick a srovnal na 4:4. Ačkoliv měly oba celky další velké šance, rozloučily se remízou.

Petr Benát (hráč SK Dynamo PCO České Budějovice): "Do utkání jsme vstoupili výborně a během deseti minut jsme zaslouženě vedli o tři branky. Stejně aktivní jsme chtěli být i ve druhé části hry, bohužel Olympik hned v úvodu snížil a byl to on, kdo udával tempo hry. Ačkoliv se nám ještě podařilo odskočit na rozdíl tří branek, přišla ona katastrofální minuta, během níž jsme inkasovali tři zbytečné branky. Je třeba však toto přijmout, ocenit sílu Olympiku především ve druhé půli a z chyb se poučit. Troufnu si říct, že se hrálo zajímavé utkání, které se divákům muselo líbit a věřím, že příště budeme schopni po podobném průběhu zápas dovést do vítězného konce."

Jakub Němec, trenér Olympiku: "Do zápasu jsme vstoupili strašně. Budějovice nás přehrávaly, vytvářely si šance, my jsme byli bez pohybu, důrazu, nedokázali si pořádně přihrát a dělali chyby, kterými jsme soupeře dostávali více a více na koně. Po patnácti minutách jsme byli ještě rádi, že to bylo "jen" 3:0. Proto jsme stáhli sestavu na šest hráčů a důrazně si řekli, že takhle ne. Od té doby jsme hráli úplně jiný zápas, dostali jsme soupeře pod velký tlak a dokázali i vyrovnat skóre. Za celkové utkání asi remíza zasloušená pro oba týmy, i když pro oba je bod ztráta."

SK Dynamo PCO České Budějovice - SK Olympik Mělník 4:4 (3:0)
Branky: 4. Radouch (pen.), 5. Jasanský (Hačka), 9. Radouch (Hačka), 28. Benát (Lengyel) – 21. Gabčo (Hrdina), 30. Vokoun (Nečas), 31. Vokoun (Gabčo), 31. Vokoun (Gabčo).

Tabulka soutěže

Fotogalerie

Další aktuality

Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník
Většina ligových klubů zahájila přípravu na nový ročník 04.08.2020

Futsalová liga odstartuje v prvním týdnu měsíce září a dvanáct klubů se začne rvát o ligové body. I proto, že tento termín se blíží, se podíváme na to, jak se některé kluby připravují.

Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly
Prvoligové grémium bylo seznámeno se stavem licenčního řízení i s novými pravidly 17.07.2020

Před novým ročníkem 2020/2021 se poprvé sešlo Grémium klubů 1. FUTSAL ligy. Do sídla FAČR dorazili zástupci všech dvanácti přihlášených týmů, včetně nováčků z Rapidu Ústí nad Labem a Žabinských Vlků Brno.

Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat?
Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat? 15.06.2020

Letos poprvé se los ligových soutěží uskuteční živě facebookovém profilu Futsal FIFA Česká republika. Těšit se na něj můžete ve čtvrtek od 13.30 hodin. Kdo ale bude v soutěžích startovat? Kluby podávaly přihlášky k 10. červnu 2020. Na níže uvedeném seznamu jsou všichni, kteří splnili podmínky pro účast v ročníku 2020/2021.