Azem Brahimi (hráč Sparty): „V pátek budeme chtít domácím fanouškům ukázat dobrou hru, samozřejmě chceme, aby 3 body zůstaly v Praze. Nebude to jednoduché utkání, přeci jen sem hráči Nejzbachu jedou bojovat ne se vzdát. Já sám očekávám, že se konečně ukážu ve formě, v jaké mě lidé znají. Fanouškům bych rád řekl, aby si užili zápas a chtěl bych poděkovat za jejich podporu.“

Miroslav Semerád (trenér Nejzbachu): „Pojedeme odehrát kondiční zápas s nejofenzivnějším týmem v lize. Zkusíme si především obrannou činnost a šanci dostanou všichni hráči, kteří do Prahy pojedou. Přece jenom se vám jen tak nepodaří zahrát si proti takovým hráčům, kteří momentálně ve Spartě působí.“

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 60 Kč, majitelé permanetky AC Sparta Praha a HC Sparta Praha zdarma
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.

Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony
Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony 30.04.2020

Přinášíme vám vyjádření chrudimského trenéra Felipe Condeho k předčasnému ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a vyhlášení Chrudimi vítězem daného ročníku.

Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim
Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim 14.04.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR ukončil na svém úterním zasedání k 15. dubnu 2020 nejvyšší ligové soutěže – VARTA futsal ligu, 2. ligu futsalu východ a západ. Nižší soutěže, které ještě nejsou dohrány, dostaly šanci soutěžní ročník dohrát.