Azem Brahimi (hráč Sparty): „V pátek budeme chtít domácím fanouškům ukázat dobrou hru, samozřejmě chceme, aby 3 body zůstaly v Praze. Nebude to jednoduché utkání, přeci jen sem hráči Nejzbachu jedou bojovat ne se vzdát. Já sám očekávám, že se konečně ukážu ve formě, v jaké mě lidé znají. Fanouškům bych rád řekl, aby si užili zápas a chtěl bych poděkovat za jejich podporu.“

Miroslav Semerád (trenér Nejzbachu): „Pojedeme odehrát kondiční zápas s nejofenzivnějším týmem v lize. Zkusíme si především obrannou činnost a šanci dostanou všichni hráči, kteří do Prahy pojedou. Přece jenom se vám jen tak nepodaří zahrát si proti takovým hráčům, kteří momentálně ve Spartě působí.“

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 60 Kč, majitelé permanetky AC Sparta Praha a HC Sparta Praha zdarma
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal
Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal 07.12.2019

Český reprezentant a kapitán Mělníka Jiří Vokoun zařídil svému týmu bod ve čtvrtečním televizním zápase v Českých Budějovicích, když vstřelil tři branky během dvou minut a vyrovnal tak na konečných 4:4.

Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod
Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod 06.12.2019

Po reprezentační přestávce se ve čtvrtek večer předehrávalo 11. kolo VARTA futsal ligy. V televizním utkání hostilo Dynamo PCO České Budějovice soupeře z Mělníka.

Na "čerty" televizní zápas poprvé z Českých Budějovic
Na "čerty" televizní zápas poprvé z Českých Budějovic 04.12.2019

Svátek futsalu v Českých Budějovicích! Ve čtvrtek večer hostí Dynamo PCO ve sportovní hale Stromovka Olympik Mělník. Zápas od 20.15 hodin vysílá ČT Sport.