Azem Brahimi (hráč Sparty): „V pátek budeme chtít domácím fanouškům ukázat dobrou hru, samozřejmě chceme, aby 3 body zůstaly v Praze. Nebude to jednoduché utkání, přeci jen sem hráči Nejzbachu jedou bojovat ne se vzdát. Já sám očekávám, že se konečně ukážu ve formě, v jaké mě lidé znají. Fanouškům bych rád řekl, aby si užili zápas a chtěl bych poděkovat za jejich podporu.“

Miroslav Semerád (trenér Nejzbachu): „Pojedeme odehrát kondiční zápas s nejofenzivnějším týmem v lize. Zkusíme si především obrannou činnost a šanci dostanou všichni hráči, kteří do Prahy pojedou. Přece jenom se vám jen tak nepodaří zahrát si proti takovým hráčům, kteří momentálně ve Spartě působí.“

Profil haly

UNYP aréna

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 60 Kč, majitelé permanetky AC Sparta Praha a HC Sparta Praha zdarma

Další aktuality

SOUHRN KOLA: Tři týmy jsou stále stoprocentní. Simitči hodil porážku s Teplicemi na hráče
SOUHRN KOLA: Tři týmy jsou stále stoprocentní. Simitči hodil porážku s Teplicemi na hráče 30.09.2020

Tři kola má za sebou 1. FUTSAL liga a tabulka vypadá hodně zajímavě. Na prvních třech místech jsou týmy s devíti body, ale není mezi nimi ani Chrudim, ani Sparta. Lize momentálně vládne Plzeň, Slavia a Teplice.

Sparta vedení neudržela, Teplicím podlehla 2:3
Sparta vedení neudržela, Teplicím podlehla 2:3 29.09.2020

V dohrávce druhého kola přijel tým Svarog FC Teplice a poprvé jsme se mohli představit v UNYP Aréně před vlastními fanoušky.

Olympik získal první tři body v nové sezoně
Olympik získal první tři body v nové sezoně 29.09.2020

Po dvou venkovních porážkách se futsalisté Olympiku Mělník poprvé v nové sezoně přestavili v domácím prostředí. Českobudějovické Dynamo, které v rámci nejvyšší soutěže zavítalo na soutok vůbec poprvé, přetlačili v boji o první body 5:4.