Ohlasy

Jakub Němec, trenér Olympiku: "Opět jsme v utkání udělali velké množství individuálních chyb a proto jsme prohráli. Plzeň nás potrestala hned ze své první akce a to nastavilo ráz prvního poločasu. Dostávali jsme góly po zbytečných chybách, byli pasivní a jako by nás to vůbec nebavilo. Probrali jsme se až za stavu 5:1 a dvěma krásnými góly se dostali zpět do zápasu. Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně a dostali Plzeň pod tlak. Ale zabrzdila nás z mého pohledu hodně přísná červená karta. Přesilovku Plzeň využila, odskočila na 3 branky a to už se nám nepodařilo zdramatizovat. Jednoznačnou hvězdou byl Tomáš Vnuk, na kterého, i přesto, že jsme se připravovali, tak nám dělal obrovské problémy a zápas prakticky sám rozhodl.”

Marek Kopecký, trenér Interobalu: "Myslím si, že jsme měli hru celý zápas pod kontrolou. Zbytečně jsme soupeři darovali snadné góly, takže jsme nedokázali výrazněji utéct. V Mělníku je to navíc takový specifický, že co střela, to tam spadne. Ale dobře jsme kombinovali a drželi balon a měli jsme spoustu dalších šancí rozhodnout ten zápas daleko dřív. Jsem rád, že jsme se dnes vrátili k našemu futsalu, hráli v pohybu, drželi dobře balon a vytvářeli plno šancí. Teď si odpočineme, a pak uvidíme, co bude se Spartou.”

Statistiky

Další aktuality

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.

Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony
Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony 30.04.2020

Přinášíme vám vyjádření chrudimského trenéra Felipe Condeho k předčasnému ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a vyhlášení Chrudimi vítězem daného ročníku.

Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim
Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim 14.04.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR ukončil na svém úterním zasedání k 15. dubnu 2020 nejvyšší ligové soutěže – VARTA futsal ligu, 2. ligu futsalu východ a západ. Nižší soutěže, které ještě nejsou dohrány, dostaly šanci soutěžní ročník dohrát.