Ohlasy

Jakub Němec, trenér Olympiku: "Opět jsme v utkání udělali velké množství individuálních chyb a proto jsme prohráli. Plzeň nás potrestala hned ze své první akce a to nastavilo ráz prvního poločasu. Dostávali jsme góly po zbytečných chybách, byli pasivní a jako by nás to vůbec nebavilo. Probrali jsme se až za stavu 5:1 a dvěma krásnými góly se dostali zpět do zápasu. Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně a dostali Plzeň pod tlak. Ale zabrzdila nás z mého pohledu hodně přísná červená karta. Přesilovku Plzeň využila, odskočila na 3 branky a to už se nám nepodařilo zdramatizovat. Jednoznačnou hvězdou byl Tomáš Vnuk, na kterého, i přesto, že jsme se připravovali, tak nám dělal obrovské problémy a zápas prakticky sám rozhodl.”

Marek Kopecký, trenér Interobalu: "Myslím si, že jsme měli hru celý zápas pod kontrolou. Zbytečně jsme soupeři darovali snadné góly, takže jsme nedokázali výrazněji utéct. V Mělníku je to navíc takový specifický, že co střela, to tam spadne. Ale dobře jsme kombinovali a drželi balon a měli jsme spoustu dalších šancí rozhodnout ten zápas daleko dřív. Jsem rád, že jsme se dnes vrátili k našemu futsalu, hráli v pohybu, drželi dobře balon a vytvářeli plno šancí. Teď si odpočineme, a pak uvidíme, co bude se Spartou.”

Statistiky

Další aktuality

Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal
Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal 07.12.2019

Český reprezentant a kapitán Mělníka Jiří Vokoun zařídil svému týmu bod ve čtvrtečním televizním zápase v Českých Budějovicích, když vstřelil tři branky během dvou minut a vyrovnal tak na konečných 4:4.

Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod
Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod 06.12.2019

Po reprezentační přestávce se ve čtvrtek večer předehrávalo 11. kolo VARTA futsal ligy. V televizním utkání hostilo Dynamo PCO České Budějovice soupeře z Mělníka.

Na "čerty" televizní zápas poprvé z Českých Budějovic
Na "čerty" televizní zápas poprvé z Českých Budějovic 04.12.2019

Svátek futsalu v Českých Budějovicích! Ve čtvrtek večer hostí Dynamo PCO ve sportovní hale Stromovka Olympik Mělník. Zápas od 20.15 hodin vysílá ČT Sport.