pátek 16. ledna od 20.00 hodin

SK Olympik Mělník – Helas Brno (SH Neratovice)

„V utkání s Helasem bychom chtěli navázat na zodpovědný výkon, kterým jsme se prezentovali na Spartě. Potřebujeme získat větší klid v zakončení a dosáhnout konečně tříbodového zisku,“ uvědomoval si trenér Mělníka Pavel Šuba. Jeho tým na Spartě opravdu ukázal, že umí hrát futsal, ale na porážce 2:5 se podílela zejména špatná produktivita během prvních deseti minut.

Brněnský Helas se do nového roku odrazil domácí porážkou s Benagem. Otazník stále visí nad zraněným brankářem Šimonem. Do zápasu už může zasáhnout kapitán David Cupák, kterému vypršel trest za čtyři žluté karty, ale neví se, zda doléčil zranění, které si přivezl z reprezentační akce v Itálii.

Profil haly

Neratovice | SH

Adresa Kpt. Jaroše 233, Neratovice
Kapacita 450 sezení / 150 stání
Vstupenky 40 Kč (pozor - na první utkání sezóny vstup zdarma!)

Chrudim přejela mistra, Pavel Drozd nastřílel hattrick
Chrudim přejela mistra, Pavel Drozd nastřílel hattrick 09.09.2024

Chrudim s přehledem ovládla souboj s mistrovskou Plzní a zvítězila vysoko 8:2. Svěřenci Matěje Slováčka dominovali od samotného začátku, svůj poločasový čtyřbrankový účet po změně stran zdvojnásobili. Pavel Drozd zaznamenal hattrick.

Výsledky: Chrudim zdecimovala Plzeň před televizními kamerami
Výsledky: Chrudim zdecimovala Plzeň před televizními kamerami 09.09.2024

Druhé kolo 1. Futsal ligy nabídlo hned pět zápasů v pátek večer! Kolo dohrál pondělní televizní zápas na ČT sport, ve kterém fanoušci viděli reprízu loňského finále mezi Plzní a Chrudimí.

Kadaň vyhrála v Mělníce a vede tabulku
Kadaň vyhrála v Mělníce a vede tabulku 06.09.2024

Čtyři branky brazilských hráčů zajistily další tři body pro zatím stoprocentní Inter Kadaň. Domácí Mělník dokázal snížit až v závěru na 1:4. Severočeši se po dvou kolech vyšvlihli do čela tabulky.