Podle statistik se dá předpokládat jasný průběh utkání ve prospěch Slavie, ale jak všichni vědí, Olympik dokáže doma potrápit, či dokonce porazit, každého. Olympik všechny domácí zápasy v dosavadní sezóně sice prohrál, ale jen v jednom se dá říct, že by byli mělničtí o poznání horším týmem. S Libercem prohrál Olympik smolně 5:6, kdy si nechal vstřelit poslední dvě branky v poslední minutě. V jediném domácím utkání byl soupeř Olympiku o parník lepší a tím byl ERA-PACK Chrudim, kteří dokázali na Mělníku jasně zvítězit poměrem 13:0. S Teplicemi, které přijeli o více než hodinu později, prohrál Olympik 4:8, jelikož hráli tepličtí minimálně 20 minut s brankářem v poli a v této činnosti jsou Teplice výborné, ale ve hře 4 na 4 byl Olympik více než vyrovnaným soupeřem. S obhájci titulu se Spartou byl Olympik velice blízko k zisku prvního letošního bodu, ale nakonec prohrál 2:4, i když Olympik předvedl skvělý výkon.

Slavia tuto sezónu předvádí velmi dobré výkony. Body ztratila pouze ve druhém kole se suverénní Plzní, kde prohrála 2:5 a v kole šestém prohrou v Chrudimi s ERA-PACKem 4:1. Všechny ostatní zápasy zvládli pražané zvítězit. Porazili postupně Vysoké Mýto, České Budějovice, Liberec, Českou Lípu a minulý týden Helas Brno. Nutno podotknout, že se Slavia ještě neutkala s pražským rivalem Spartou a s Teplicemi, kde se dá očekávat vyrovnaný souboj a v těchto zápasech mohou ztratit další body.

Ohlasy

Jakub Němec, trenér Olympiku: "Že na tom budeme v této fázi ligy takto špatně nečekal nikdo z nás. Proto každý další zápas bude extrémně důležitý. Slavia je velmi silný tým, ale my se musíme soustředit na sebe, na svůj výkon a na hřišti nechat úplně všechno. Je potřeba již nějaké utkání bodově zvládnout a odrazit se ode dna.”

Martin Brychta, hráč Slavie: "Musíme se plně koncentrovat a připravit jako na každý jiný zápas. Proti Helasu jsme inkasovali šest hodně laciných branek, v obranné fázi se musíme výrazně zlepšit. Mělník bude určitě chtít konečně zabodovat, my ale chceme vyhrát. Nesmíme se koukat na tabulku a makat na sto procent od začátku do konce.”

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

VARTA futsal liga jede dál. Čtyři zápasy v pátek a jeden v neděli
VARTA futsal liga jede dál. Čtyři zápasy v pátek a jeden v neděli 20.02.2020

VARTA futsal liga pokračuje od pátku do neděle pěti zápasy 18. kola. Ten šestý se dohraje 5. března před kamerami ČT Sport. Tři zápasy z aktuálního porgramu můžete sledovat v livestreamu!

Liberec je blíž k záchraně. Vysoké Mýto naopak v problémech
Liberec je blíž k záchraně. Vysoké Mýto naopak v problémech 19.02.2020

V dohrávce 16. kola VARTA futsal ligy vyhrál důležitý zápas Liberec, který doma ve středu porazil Vysoké Mýto 4:3.

Jihomoravské derby zvládl papírový favorit
Jihomoravské derby zvládl papírový favorit 18.02.2020

V dohrávce 17. kola VARTA futsal ligy se utkali dva rivalové. Tango Hodonín hostilo v úterý večer Helas Brno. Po výsledku 7:3 se ze třech bodů radovali hosté.