Podle statistik se dá předpokládat jasný průběh utkání ve prospěch Slavie, ale jak všichni vědí, Olympik dokáže doma potrápit, či dokonce porazit, každého. Olympik všechny domácí zápasy v dosavadní sezóně sice prohrál, ale jen v jednom se dá říct, že by byli mělničtí o poznání horším týmem. S Libercem prohrál Olympik smolně 5:6, kdy si nechal vstřelit poslední dvě branky v poslední minutě. V jediném domácím utkání byl soupeř Olympiku o parník lepší a tím byl ERA-PACK Chrudim, kteří dokázali na Mělníku jasně zvítězit poměrem 13:0. S Teplicemi, které přijeli o více než hodinu později, prohrál Olympik 4:8, jelikož hráli tepličtí minimálně 20 minut s brankářem v poli a v této činnosti jsou Teplice výborné, ale ve hře 4 na 4 byl Olympik více než vyrovnaným soupeřem. S obhájci titulu se Spartou byl Olympik velice blízko k zisku prvního letošního bodu, ale nakonec prohrál 2:4, i když Olympik předvedl skvělý výkon.

Slavia tuto sezónu předvádí velmi dobré výkony. Body ztratila pouze ve druhém kole se suverénní Plzní, kde prohrála 2:5 a v kole šestém prohrou v Chrudimi s ERA-PACKem 4:1. Všechny ostatní zápasy zvládli pražané zvítězit. Porazili postupně Vysoké Mýto, České Budějovice, Liberec, Českou Lípu a minulý týden Helas Brno. Nutno podotknout, že se Slavia ještě neutkala s pražským rivalem Spartou a s Teplicemi, kde se dá očekávat vyrovnaný souboj a v těchto zápasech mohou ztratit další body.

Ohlasy

Jakub Němec, trenér Olympiku: "Že na tom budeme v této fázi ligy takto špatně nečekal nikdo z nás. Proto každý další zápas bude extrémně důležitý. Slavia je velmi silný tým, ale my se musíme soustředit na sebe, na svůj výkon a na hřišti nechat úplně všechno. Je potřeba již nějaké utkání bodově zvládnout a odrazit se ode dna.”

Martin Brychta, hráč Slavie: "Musíme se plně koncentrovat a připravit jako na každý jiný zápas. Proti Helasu jsme inkasovali šest hodně laciných branek, v obranné fázi se musíme výrazně zlepšit. Mělník bude určitě chtít konečně zabodovat, my ale chceme vyhrát. Nesmíme se koukat na tabulku a makat na sto procent od začátku do konce.”

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Svarog v zápase s Libercem potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Libercem potvrdil roli favorita 10.11.2019

Osmé kolo VARTA futsal ligy v pátek večer hostilo utkání mezi Teplicemi a Libercem.

Českolipští futsalisté předvedli démonskou sílu a zvrátili utkání s Jihočechy
Českolipští futsalisté předvedli démonskou sílu a zvrátili utkání s Jihočechy 10.11.2019

Když čtyři minuty před koncem zápasu 8. kola VARTA futsal ligy prohrávali Démoni s Českými Budějovicemi 4:6, vypadalo to, že si připíšou další domácí porážku. Jenže závěr utkání patřil jim…

Plzeňský Interobal v Chrudimi ubránil remízu
Plzeňský Interobal v Chrudimi ubránil remízu 09.11.2019

Souboj vedoucí Plzně s třetí Chrudimí na východě Čech přinesl fanouškům vypjatou podívanou. Výrazná převaha ERA-PACKu nebyla díky skvěle chytajícím brankářům soupeře přetavena v góly, duel tak dospěl do konce s remízovým výsledkem 1:1.