Ohlasy před utkáním

Zbyněk Špička (hráč, Helas Brno): “Čeká nás loňský finalista a vítěz základní části, takže očekáváme velmi obtížný zápas. Utkání s Mélníkem jsme výsledkově zvládli, takže do tohoto zápasu vstupujeme s čistou hlavou a odhodláni potrápit favorita a pokusit se ho obrat o body. Loni jsme proti Teplicím neodehráli špatná utkání a budeme na to chtít navazát i letos a pokusit se před domácím publikem vyhrát.”

Tomáš Šebl, vedoucí týmu Svarog FC: "Minulý rok nám ukázal, že Brno není v lize jen do počtu, ale je to kvalitní tým, který má dobré základy už v mládeži. Od zápasu očekávám vyrovnaný boj, ve kterém budou rozhodovat i sebemenší chyby."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí

Další aktuality

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.

Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony
Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony 30.04.2020

Přinášíme vám vyjádření chrudimského trenéra Felipe Condeho k předčasnému ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a vyhlášení Chrudimi vítězem daného ročníku.

Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim
Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim 14.04.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR ukončil na svém úterním zasedání k 15. dubnu 2020 nejvyšší ligové soutěže – VARTA futsal ligu, 2. ligu futsalu východ a západ. Nižší soutěže, které ještě nejsou dohrány, dostaly šanci soutěžní ročník dohrát.