Ohlasy před utkáním

Zbyněk Špička (hráč, Helas Brno): “Čeká nás loňský finalista a vítěz základní části, takže očekáváme velmi obtížný zápas. Utkání s Mélníkem jsme výsledkově zvládli, takže do tohoto zápasu vstupujeme s čistou hlavou a odhodláni potrápit favorita a pokusit se ho obrat o body. Loni jsme proti Teplicím neodehráli špatná utkání a budeme na to chtít navazát i letos a pokusit se před domácím publikem vyhrát.”

Tomáš Šebl, vedoucí týmu Svarog FC: "Minulý rok nám ukázal, že Brno není v lize jen do počtu, ale je to kvalitní tým, který má dobré základy už v mládeži. Od zápasu očekávám vyrovnaný boj, ve kterém budou rozhodovat i sebemenší chyby."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí

Další aktuality

Svarog v zápase s Libercem potvrdil roli favorita
Svarog v zápase s Libercem potvrdil roli favorita 10.11.2019

Osmé kolo VARTA futsal ligy v pátek večer hostilo utkání mezi Teplicemi a Libercem.

Českolipští futsalisté předvedli démonskou sílu a zvrátili utkání s Jihočechy
Českolipští futsalisté předvedli démonskou sílu a zvrátili utkání s Jihočechy 10.11.2019

Když čtyři minuty před koncem zápasu 8. kola VARTA futsal ligy prohrávali Démoni s Českými Budějovicemi 4:6, vypadalo to, že si připíšou další domácí porážku. Jenže závěr utkání patřil jim…

Plzeňský Interobal v Chrudimi ubránil remízu
Plzeňský Interobal v Chrudimi ubránil remízu 09.11.2019

Souboj vedoucí Plzně s třetí Chrudimí na východě Čech přinesl fanouškům vypjatou podívanou. Výrazná převaha ERA-PACKu nebyla díky skvěle chytajícím brankářům soupeře přetavena v góly, duel tak dospěl do konce s remízovým výsledkem 1:1.