Olympiku se v nynější sezóně zatím nedaří sbírat body jako tu minulou. V dosavadních čtyrech zápasech nezískal ani bod a je na 10. místě. Svarog je na tom o parník lépe. Za 2 výhry a 1 prohru jsou na 6. místě.

Přijďte nás podpořit proti týmu plný zahraničních hráčů a ukažme teplickým kdo je doma. Zápas začíná ve 20:30, vstup bude 30 korun.

Ohlasy:

Jakub Němec, trenér Olympiku: „Teplice jsou loňský vícemistr ligy a to mluví za vše. Skvěle vstoupili i do letošní sezony, kdy hned porazili Chrudim. Mají velmi silný tým plný výborných zahraničních hráčů. Čeká nás další ohromně těžké domácí utkání. Přesto se dopředu nevzdáváme a budeme bojovat o co nejlepší výsledek a zejména chceme předvést stále se lepšící výkon.”

Claudinho, hráč Svarogu: „Bude to těžký zápas. Mělník je doma dost silný a kvalitní, hráči umí využit faktoru domácího prostředí. Musíme být od první minuty až do poslední maximálně koncentrovaní a dosáhnout tak vítězství. Máme svou sílu a ukážeme to na palubovce i v pátek.“

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Šesté kole začne už středeční předehrávkou
Šesté kole začne už středeční předehrávkou 15.10.2019

Šesté kolo VARTA futsal ligy odstartuje ve středu večer v Liberci. Domácí FTZS hostí od 20 hodin Plzeň. Zápas vysílá živě LSTV a Tipsport. Utkání komentuje Martin Kameník.

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.