Olympiku se v nynější sezóně zatím nedaří sbírat body jako tu minulou. V dosavadních čtyrech zápasech nezískal ani bod a je na 10. místě. Svarog je na tom o parník lépe. Za 2 výhry a 1 prohru jsou na 6. místě.

Přijďte nás podpořit proti týmu plný zahraničních hráčů a ukažme teplickým kdo je doma. Zápas začíná ve 20:30, vstup bude 30 korun.

Ohlasy:

Jakub Němec, trenér Olympiku: „Teplice jsou loňský vícemistr ligy a to mluví za vše. Skvěle vstoupili i do letošní sezony, kdy hned porazili Chrudim. Mají velmi silný tým plný výborných zahraničních hráčů. Čeká nás další ohromně těžké domácí utkání. Přesto se dopředu nevzdáváme a budeme bojovat o co nejlepší výsledek a zejména chceme předvést stále se lepšící výkon.”

Claudinho, hráč Svarogu: „Bude to těžký zápas. Mělník je doma dost silný a kvalitní, hráči umí využit faktoru domácího prostředí. Musíme být od první minuty až do poslední maximálně koncentrovaní a dosáhnout tak vítězství. Máme svou sílu a ukážeme to na palubovce i v pátek.“

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.

Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony
Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony 30.04.2020

Přinášíme vám vyjádření chrudimského trenéra Felipe Condeho k předčasnému ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a vyhlášení Chrudimi vítězem daného ročníku.

Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim
Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim 14.04.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR ukončil na svém úterním zasedání k 15. dubnu 2020 nejvyšší ligové soutěže – VARTA futsal ligu, 2. ligu futsalu východ a západ. Nižší soutěže, které ještě nejsou dohrány, dostaly šanci soutěžní ročník dohrát.