Hráči v Interobalu jsou v laufu. Po čtyřech kolech vedou tabulku, mají v kapse skalp například Slavie Praha nebo Teplic, Tomáš Vnuk vede s náskokem produktivitu VARTA futsal ligy a trenér Marek Kopecký je spokojený. „Musíme se jako vždy na utkání dobře připravit, abychom nic nepodcenili. Za Budějovice hrají zkušení fotbalisté, s některými jsem dokonce ještě hrál fotbalovou ligu za Budějovice, takže ty kluky velmi dobře znám. My ovšem musíme potvrdit naši kvalitu, zvítězit a potvrdit tři body z Teplic,“ prohlašuje před utkáním kouč Interobalu.

České Budějovice taktéž dorazí do Plzně v dobré náladě. Klíčové úvodní duely o přežití v nejvyšší soutěži zvládly, když na domácím hřišti porazili oba zbylé nováčky, Vysoké Mýto a Hodonín. Jako jediný nováček tedy České Budějovice uhrály ligové body, celkem jich na svém kontě mají 6 a v tabulce jsou na 8. místě. Mimo dvou výher ale také zvládly nasadit rekord v inkasovaných gólech v jednom utkání sezóny 2019/20. V utkání na palubovce pražské Slavie inkasovali hned 17 branek.

"Víme, že nás čeká velmi silný a kvalitní tým. Rádi bychom po utkání odcházeli s tím, že výkon,který jsme předvedli je konkurenceschopný i proti našim TOP týmům. Plzeň je jasný favorit, ale my se budeme rvát jako lvi," uvedl českobudějovický Radim Pouzar.

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí / mládež do 130 cm ZDARMA / Permanentka na sezónu 400,- a 800,- (VIP)

Další aktuality

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.

Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony
Trenér Felipe Conde k předčasnému ukončení sezony 30.04.2020

Přinášíme vám vyjádření chrudimského trenéra Felipe Condeho k předčasnému ukončení soutěžního ročníku 2019/2020 a vyhlášení Chrudimi vítězem daného ročníku.

Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim
Výkonný výbor ukončil soutěžní ročník VARTA futsal ligy. Vítězem je Chrudim 14.04.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR ukončil na svém úterním zasedání k 15. dubnu 2020 nejvyšší ligové soutěže – VARTA futsal ligu, 2. ligu futsalu východ a západ. Nižší soutěže, které ještě nejsou dohrány, dostaly šanci soutěžní ročník dohrát.