Důvodem není jen samotný kolidující termín, ale především bezpečnostní opatření, která budou v pátek mezistátní utkání s věhlasným soupeřem provázet a potíže, které by mohly vzniknout s parkováním, dopravou, nebo bezpečnostními uzavírkami. Děkujeme za pochopení a věříme, že díky vstřícnějšímu termínu nás fanoušci proti ambicióznímu soupeři přijdou povzbudit. Majitelé penamentek na hokej a fotbal mají tradičně vstup volný.

Ohlasy před utkáním

Jan Homola (kapitán Slavie): "Je to jiný tým, než býval, hodně posílili a mají hráče se spoustou ligových zkušeností. Mají odehráno víc než naši mladí hráči, kteří se do toho teprve dostávají. Nebude to lehký zápas, ale hrajeme doma a není možné myslet na cokoliv jiného než na vítězství."

Karel Kruliš, trenér Démonů: "Na Slavii jedeme s velkým respektem, ale určitě bychom ji chtěli potrápit a pokusit se urvat nějaký ten bod. Bude to složité, v úterý jsme hráli pohárové utkaní v Teplicích a hned dva dny na to ligový zápas. I přesto věřím, že jsme dobře kondičně připraveni a oba zápasy zvládneme."

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kapacita 1000
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma
PODCAST: Osobka uvádí druhý díl. Poslechntě si futsalové novináře a PR manažery na aktuální téma 20.03.2020

Druhý futsalový podcast OSOBKA se věnuje bohužel nejen příjemným tématům. Diskuzi o koronaviru a pozastavení soutěže jsme se vyhnout bohužel nemohli. Ale čeká vás i mnoho jiných témat společně s Radkem Klierem, Michalem Pavlíkem a Ondřejem Zlámalem. Diskusi moderoval Daniel Kolman.

Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací
Pro Hůlu je futsal jedničkou. Chce uspět se Svarogem i s reprezentací 14.03.2020

Dříve se ve sportu za obojživelníka považoval ten, kdo hrál na soutěžní úrovni fotbal i hokej. Podobných sportovců ale v dnešní době moc není, nejčastěji jsou obojživelníky ti, kteří sbíhají od fotbalu k futsalu a naopak. Drtivá většina z nich dává přednost fotbalu, Michal Hůla je výjimkou. Větší perspektivu vidí ve futsale.

VARTA futsal liga je přerušena
VARTA futsal liga je přerušena 12.03.2020

Svaz futsalu České repubiky přerušil do odvolání všechny své soutěže. Reagoval na základě čtvrtečního rozhodnutí Vlády České republiky.