Důvodem není jen samotný kolidující termín, ale především bezpečnostní opatření, která budou v pátek mezistátní utkání s věhlasným soupeřem provázet a potíže, které by mohly vzniknout s parkováním, dopravou, nebo bezpečnostními uzavírkami. Děkujeme za pochopení a věříme, že díky vstřícnějšímu termínu nás fanoušci proti ambicióznímu soupeři přijdou povzbudit. Majitelé penamentek na hokej a fotbal mají tradičně vstup volný.

Ohlasy před utkáním

Jan Homola (kapitán Slavie): "Je to jiný tým, než býval, hodně posílili a mají hráče se spoustou ligových zkušeností. Mají odehráno víc než naši mladí hráči, kteří se do toho teprve dostávají. Nebude to lehký zápas, ale hrajeme doma a není možné myslet na cokoliv jiného než na vítězství."

Karel Kruliš, trenér Démonů: "Na Slavii jedeme s velkým respektem, ale určitě bychom ji chtěli potrápit a pokusit se urvat nějaký ten bod. Bude to složité, v úterý jsme hráli pohárové utkaní v Teplicích a hned dva dny na to ligový zápas. I přesto věřím, že jsme dobře kondičně připraveni a oba zápasy zvládneme."

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kapacita 1000
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Šesté kole začne už středeční předehrávkou
Šesté kole začne už středeční předehrávkou 15.10.2019

Šesté kolo VARTA futsal ligy odstartuje ve středu večer v Liberci. Domácí FTZS hostí od 20 hodin Plzeň. Zápas vysílá živě LSTV a Tipsport. Utkání komentuje Martin Kameník.

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.