Důvodem není jen samotný kolidující termín, ale především bezpečnostní opatření, která budou v pátek mezistátní utkání s věhlasným soupeřem provázet a potíže, které by mohly vzniknout s parkováním, dopravou, nebo bezpečnostními uzavírkami. Děkujeme za pochopení a věříme, že díky vstřícnějšímu termínu nás fanoušci proti ambicióznímu soupeři přijdou povzbudit. Majitelé penamentek na hokej a fotbal mají tradičně vstup volný.

Ohlasy před utkáním

Jan Homola (kapitán Slavie): "Je to jiný tým, než býval, hodně posílili a mají hráče se spoustou ligových zkušeností. Mají odehráno víc než naši mladí hráči, kteří se do toho teprve dostávají. Nebude to lehký zápas, ale hrajeme doma a není možné myslet na cokoliv jiného než na vítězství."

Karel Kruliš, trenér Démonů: "Na Slavii jedeme s velkým respektem, ale určitě bychom ji chtěli potrápit a pokusit se urvat nějaký ten bod. Bude to složité, v úterý jsme hráli pohárové utkaní v Teplicích a hned dva dny na to ligový zápas. I přesto věřím, že jsme dobře kondičně připraveni a oba zápasy zvládneme."

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kapacita 1000
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

V úterý uvidíme živě dohrávku z Plzně
V úterý uvidíme živě dohrávku z Plzně 20.01.2020

V úterý večer uvidíme dohrávku 14. kola VARTA futsal ligy. Plzeň hostí Vysoké Mýto a zápas můžete od 20 hodin sledovat živě na Tipsport.cz a LSTV.cz.

Slavia nepřipustila překvapení a porazila České Budějovice
Slavia nepřipustila překvapení a porazila České Budějovice 19.01.2020

Čtrnácté kolo VARTA futsal ligy pokračovalo v neděli večer zápasem v Českých Budějovicích. Slavia Praha na jihu Čech zvládla úlohu favorita a vyhrála 7:3!

Hodonín neudržel vedení v Liberci, ale přivezl bod
Hodonín neudržel vedení v Liberci, ale přivezl bod 19.01.2020

Futsalisté Liberce doma zváhali. S posledním Hodonínem remizovali v pátečním zápase 14. kola VARTA futsal ligy 7:7. Hosté vedli dokonce 7:4!