Ohlasy k utkání:

Václav Kubíček (hráč, Helas Brno): "Věděli jsme, že nás proti Mělníku čeká těžký a důležitý zápas. Potřebovali jsme doma vyhrát a první poločas byl podle našich představ, byli jsme jasně lepší a zaslouženě jsme vedli 3:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle a přidali další 2 branky, poté jsme trošku vypadli z tempa a koncentrace a obdrželi jsme zbytečné 3 branky a z poklidného utkání jsme udělali drama, ale zvládli jsme to a získali jsme důležité 3 body."

Jakub Němec (trenér, SK Olympik Mělník): "Zase si za prohrané utkání můžeme sami. Herně se postupně zlepšujeme, ale srážejí nás neustálé individuální chyby, bohužel i od zkušenějších hráčů, kteří by měli tým táhnout. Hned ve 40. vteřině jsme si opět dali vlastní gól, tím soupeře dostali na koně a to určilo ráz utkání. 30 minut jsme se trápili před oběma brankami. Vytvořili jsme si dost gólových příležitosti, ale nepodařilo se nám nic proměnit. Naopak soupeř dal gól skoro ze všeho a spíš než že by si branky sám vypracoval, tak jsme jim je vyloženě darovali. Až za stavu 5:0 jsme se "chytli" prvním gólem pod obrovský tlak. Utkání asi potom rozhodlo, když jsme při powerplay překopli naprosto prázdnou brankou téméř z brankové čáry. Místo toho, aby to bylo 5:4, tak jsme hned z výhozu dostali strašný gól na 6:3. Celkově jsme zase s Brnem určitě nebyli horším týmem, ale dokud budeme dělat tolik zbytečných chyb tak nás soupeři budou stále trestat a budeme prohrávat."

Statistiky

Další aktuality

VARTA futsal liga jede dál. Čtyři zápasy v pátek a jeden v neděli
VARTA futsal liga jede dál. Čtyři zápasy v pátek a jeden v neděli 20.02.2020

VARTA futsal liga pokračuje od pátku do neděle pěti zápasy 18. kola. Ten šestý se dohraje 5. března před kamerami ČT Sport. Tři zápasy z aktuálního porgramu můžete sledovat v livestreamu!

Liberec je blíž k záchraně. Vysoké Mýto naopak v problémech
Liberec je blíž k záchraně. Vysoké Mýto naopak v problémech 19.02.2020

V dohrávce 16. kola VARTA futsal ligy vyhrál důležitý zápas Liberec, který doma ve středu porazil Vysoké Mýto 4:3.

Jihomoravské derby zvládl papírový favorit
Jihomoravské derby zvládl papírový favorit 18.02.2020

V dohrávce 17. kola VARTA futsal ligy se utkali dva rivalové. Tango Hodonín hostilo v úterý večer Helas Brno. Po výsledku 7:3 se ze třech bodů radovali hosté.