Ohlasy k utkání:

Václav Kubíček (hráč, Helas Brno): "Věděli jsme, že nás proti Mělníku čeká těžký a důležitý zápas. Potřebovali jsme doma vyhrát a první poločas byl podle našich představ, byli jsme jasně lepší a zaslouženě jsme vedli 3:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle a přidali další 2 branky, poté jsme trošku vypadli z tempa a koncentrace a obdrželi jsme zbytečné 3 branky a z poklidného utkání jsme udělali drama, ale zvládli jsme to a získali jsme důležité 3 body."

Jakub Němec (trenér, SK Olympik Mělník): "Zase si za prohrané utkání můžeme sami. Herně se postupně zlepšujeme, ale srážejí nás neustálé individuální chyby, bohužel i od zkušenějších hráčů, kteří by měli tým táhnout. Hned ve 40. vteřině jsme si opět dali vlastní gól, tím soupeře dostali na koně a to určilo ráz utkání. 30 minut jsme se trápili před oběma brankami. Vytvořili jsme si dost gólových příležitosti, ale nepodařilo se nám nic proměnit. Naopak soupeř dal gól skoro ze všeho a spíš než že by si branky sám vypracoval, tak jsme jim je vyloženě darovali. Až za stavu 5:0 jsme se "chytli" prvním gólem pod obrovský tlak. Utkání asi potom rozhodlo, když jsme při powerplay překopli naprosto prázdnou brankou téméř z brankové čáry. Místo toho, aby to bylo 5:4, tak jsme hned z výhozu dostali strašný gól na 6:3. Celkově jsme zase s Brnem určitě nebyli horším týmem, ale dokud budeme dělat tolik zbytečných chyb tak nás soupeři budou stále trestat a budeme prohrávat."

Statistiky

Další aktuality

Šesté kole začne už středeční předehrávkou
Šesté kole začne už středeční předehrávkou 15.10.2019

Šesté kolo VARTA futsal ligy odstartuje ve středu večer v Liberci. Domácí FTZS hostí od 20 hodin Plzeň. Zápas vysílá živě LSTV a Tipsport. Utkání komentuje Martin Kameník.

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.