Loni se hrál první zápas také v Plzni a sešívaní na něj vzpomínají velmi rádi. Vyhráli tam 4:0. Odveta v Edenu nabídla větší drama a zápas skončil 3:3.

Oba celky se pak utkaly ve čtvrtfinále play off. Slávisté překvapivě hladce postoupili 3:0 na zápasy. Západočeši tak mají Pražanům co vracet. Loni je ani jednou neporazili.

Tomáš Vnuk (hráč Plzně): "Plzeň má se Slavií každou sezónu vyrovnané zápasy a takový zápas očekávám i v pátek. Slavia trochu oslabila před sezonou, ale i tak má pořád silný tým, který se s námi bude prát o přední příčky, které jsou důležité především pro postavení v play-off. My musíme tyto zápasy zvládat, pokud chceme hrát o medaile."

Jan Homola (kapitán Slavie): "V pátek nás čeká tradiční soupeř z Plzně. Víme, jak kvalitní tým domácí Interobal má. Plzeň patří dlouhodobě do TOP 5 týmů ligy. Čeká nás vyrovnané utkání, které budou rozhodovat detaily. Chceme navázat na výhru z prvního kola a na postup v poháru přes Wizards Praha. Věřím, že si do Edenu přivezeme tři body."

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí / mládež do 130 cm ZDARMA / Permanentka na sezónu 400,- a 800,- (VIP)

Další aktuality

Teplice začaly na domácí půdě vítězně
Teplice začaly na domácí půdě vítězně 14.09.2019

Páteční večer patřil druhému kolu VARTA futsal ligy a zároveň prvnímu domácímu utkání Svarogu v sezoně. Do teplické sportovní haly dorazil soupeř z Vysokého Mýta.

ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval
ERA-PACK brněnského soupeře vynuloval 14.09.2019

První vítězství v nové sezoně oslavili futsalisté ERA-PACKu Chrudimi! Před vlastními fanoušky nastříleli do sítě Helasu Brno čtyři branky a když gólman Litviněnko svoji klec zavřel, bylo jasné, že tři body zůstanou na východě Čech!

Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda
Démoni nasázeli Mělníku desítku. Čtyřmi góly se blýskl Havrda 14.09.2019

Českolipští futsalisté nastupovali do zápasu 2. kola VARTA futsal ligy proti Mělníku s jasnou představou, potvrdit remízu z Brna. „Ve druhém kole nás čeká nesmírně důležité utkání a po vydařeném prvním utkání budeme chtít potvrdit zisk z Brna a před domácími diváky budeme chtít bodovat,“ uvedl trenér prvoligových Démonů Karel Kruliš.